×
Vluchten
  • Nieuwe zoekopdracht
  • Recente zoekopdrachten
  • Enkel
  • Retour

Recente zoekopdrachten

    Goedkope Vluchten vanaf Singapore naar Perth
    (Pas zoekactie aan)
    Prijs Waarschuwing
    • Luchtvaartmaatschappijen
    • Vluchten
    • Schema's

    Goedkope Vluchten vanaf Singapore naar Perth

    Airline Results Price View
    Toon Alle Maatschappijen Selecteer
    Scoot 51 resultaten 249 Selecteer
    AirAsia 598 resultaten 332 Selecteer
    Garuda Indonesia 122 resultaten 338 Selecteer
    Singapore Airlines 2311 resultaten 339 Selecteer
    Malaysia Airlines 490 resultaten 363 Selecteer
    Qantas 228 resultaten 674 Selecteer
    Thai Airways 47 resultaten 3 401 Selecteer
    Ethiopian Airlines 32 resultaten 3 773 Selecteer
    Vertrek: Wed, 22 Jul Terug: Tue, 4 Aug Singapore naar Perth Wed, 22 Jul - Tue, 4 Aug
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    249
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 22 Jul Wed
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 22 Jul Wed
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 4 Aug Tue
    PERPER Perth
    11:45 pm, 4 Aug Tue
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Mon, 11 May Terug: Thu, 21 May Singapore naar Perth Mon, 11 May - Thu, 21 May
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    289
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 11 May Mon
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 11 May Mon
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 21 May Thu
    PERPER Perth
    11:45 pm, 21 May Thu
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Sat, 25 Apr Terug: Mon, 4 May Singapore naar Perth Sat, 25 Apr - Mon, 4 May
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    289
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 25 Apr Sat
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 25 Apr Sat
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 4 May Mon
    PERPER Perth
    11:45 pm, 4 May Mon
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Fri, 22 May Terug: Sat, 30 May Singapore naar Perth Fri, 22 May - Sat, 30 May
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    289
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 22 May Fri
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 22 May Fri
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 30 May Sat
    PERPER Perth
    11:45 pm, 30 May Sat
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Sat, 20 Jun Terug: Fri, 26 Jun Singapore naar Perth Sat, 20 Jun - Fri, 26 Jun
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    289
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 20 Jun Sat
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 20 Jun Sat
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 26 Jun Fri
    PERPER Perth
    11:45 pm, 26 Jun Fri
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Mon, 15 Jun Terug: Sun, 21 Jun Singapore naar Perth Mon, 15 Jun - Sun, 21 Jun
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    289
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 15 Jun Mon
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 15 Jun Mon
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 21 Jun Sun
    PERPER Perth
    11:45 pm, 21 Jun Sun
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Wed, 10 Jun Terug: Thu, 18 Jun Singapore naar Perth Wed, 10 Jun - Thu, 18 Jun
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    289
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 10 Jun Wed
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 10 Jun Wed
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 18 Jun Thu
    PERPER Perth
    11:45 pm, 18 Jun Thu
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Fri, 12 Jun Terug: Wed, 17 Jun Singapore naar Perth Fri, 12 Jun - Wed, 17 Jun
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    289
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 12 Jun Fri
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 12 Jun Fri
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 17 Jun Wed
    PERPER Perth
    11:45 pm, 17 Jun Wed
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Wed, 16 Sep Terug: Tue, 22 Sep Singapore naar Perth Wed, 16 Sep - Tue, 22 Sep
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    289
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 16 Sep Wed
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 16 Sep Wed
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 22 Sep Tue
    PERPER Perth
    11:45 pm, 22 Sep Tue
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Sat, 2 May Terug: Tue, 5 May Singapore naar Perth Sat, 2 May - Tue, 5 May
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    289
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 2 May Sat
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 2 May Sat
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 5 May Tue
    PERPER Perth
    11:45 pm, 5 May Tue
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Thu, 2 Apr Terug: Fri, 10 Apr Singapore naar Perth Thu, 2 Apr - Fri, 10 Apr
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    308
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 2 Apr Thu
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 2 Apr Thu
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 10 Apr Fri
    PERPER Perth
    11:45 pm, 10 Apr Fri
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Mon, 5 Oct Terug: Sun, 11 Oct Singapore naar Perth Mon, 5 Oct - Sun, 11 Oct
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    309
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 5 Oct Mon
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 5 Oct Mon
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 11 Oct Sun
    PERPER Perth
    11:45 pm, 11 Oct Sun
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Fri, 16 Oct Terug: Tue, 20 Oct Singapore naar Perth Fri, 16 Oct - Tue, 20 Oct
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    309
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 16 Oct Fri
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 16 Oct Fri
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 20 Oct Tue
    PERPER Perth
    11:45 pm, 20 Oct Tue
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Thu, 16 Jul Terug: Tue, 21 Jul Singapore naar Perth Thu, 16 Jul - Tue, 21 Jul
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    329
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 16 Jul Thu
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 16 Jul Thu
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 21 Jul Tue
    PERPER Perth
    11:45 pm, 21 Jul Tue
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Fri, 24 Jul Terug: Tue, 28 Jul Singapore naar Perth Fri, 24 Jul - Tue, 28 Jul
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    329
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 24 Jul Fri
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 24 Jul Fri
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 28 Jul Tue
    PERPER Perth
    11:45 pm, 28 Jul Tue
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Thu, 16 Jul Terug: Thu, 23 Jul Singapore naar Perth Thu, 16 Jul - Thu, 23 Jul
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    329
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 16 Jul Thu
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 16 Jul Thu
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 23 Jul Thu
    PERPER Perth
    11:45 pm, 23 Jul Thu
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Fri, 1 May Terug: Sun, 3 May Singapore naar Perth Fri, 1 May - Sun, 3 May
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    329
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 1 May Fri
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 1 May Fri
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 3 May Sun
    PERPER Perth
    11:45 pm, 3 May Sun
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Fri, 1 May Terug: Mon, 4 May Singapore naar Perth Fri, 1 May - Mon, 4 May
    Scoot Rechtstreeks 4h 55m
    12:30 pm SIN - 5:25 pm PER
    Scoot Rechtstreeks 5h 10m
    6:35 pm PER - 11:45 pm SIN
    329
    flyscoot.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth

    SIN
    12:30 pm
    4h 55m
    PER
    5:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ8
    12:30 pm, 1 May Fri
    SINSIN Singapore
    5:25 pm, 1 May Fri
    PER Perth
    4h 55m

    Terug: Perth naar Singapore

    PER
    6:35 pm
    5h 10m
    SIN
    11:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TZ7
    6:35 pm, 4 May Mon
    PERPER Perth
    11:45 pm, 4 May Mon
    SIN Singapore
    5h 10m
    Vertrek: Fri, 6 Mar Terug: Sun, 8 Mar Singapore naar Perth Fri, 6 Mar - Sun, 8 Mar
    AirAsia 1 stop 14h 40m
    2:55 pm SIN - 5:35 am (+1) PER
    AirAsia 1 stop 15h 40m
    8:05 pm PER - 11:45 am (+1) SIN
    332
    airasia.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth Via Kuala Lumpur

    SIN
    2:55 pm
    1h 5m
    KUL
    4:00 pm
    8h 5m
    KUL
    12:05 am
    5h 30m
    PER
    5:35 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AK712
    2:55 pm, 6 Mar Fri
    SINSIN Singapore
    4:00 pm, 6 Mar Fri
    KUL Kuala Lumpur
    1h 5m
    8h 5m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    D7236
    12:05 am, 7 Mar Sat
    KULKUL Kuala Lumpur
    5:35 am, 7 Mar Sat
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Singapore Via Denpasar Bali

    PER
    8:05 pm
    3h 45m
    DPS
    11:50 pm
    9h 20m
    DPS
    9:10 am
    2h 35m
    SIN
    11:45 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    QZ537
    8:05 pm, 8 Mar Sun
    PERPER Perth
    11:50 pm, 8 Mar Sun
    DPS Denpasar Bali
    3h 45m
    9h 20m overstap in Denpasar Bali (DPS)
    QZ504
    9:10 am, 9 Mar Mon
    DPSDPS Denpasar Bali
    11:45 am, 9 Mar Mon
    SIN Singapore
    2h 35m
    Vertrek: Fri, 6 Mar Terug: Sun, 8 Mar Singapore naar Perth Fri, 6 Mar - Sun, 8 Mar
    AirAsia 1 stop 13h
    4:35 pm SIN - 5:35 am (+1) PER
    AirAsia 1 stop 12h 40m
    8:05 pm PER - 8:45 am (+1) SIN
    332
    airasia.com
    Toon details

    Uitgaand: Singapore naar Perth Via Kuala Lumpur

    SIN
    4:35 pm
    1h
    KUL
    5:35 pm
    6h 30m
    KUL
    12:05 am
    5h 30m
    PER
    5:35 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AK714
    4:35 pm, 6 Mar Fri
    SINSIN Singapore
    5:35 pm, 6 Mar Fri
    KUL Kuala Lumpur
    1h
    6h 30m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    D7236
    12:05 am, 7 Mar Sat
    KULKUL Kuala Lumpur
    5:35 am, 7 Mar Sat
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Singapore Via Denpasar Bali

    PER
    8:05 pm
    3h 45m
    DPS
    11:50 pm
    6h 20m
    DPS
    6:10 am
    2h 35m
    SIN
    8:45 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    QZ537
    8:05 pm, 8 Mar Sun
    PERPER Perth
    11:50 pm, 8 Mar Sun
    DPS Denpasar Bali
    3h 45m
    6h 20m overstap in Denpasar Bali (DPS)
    QZ502
    6:10 am, 9 Mar Mon
    DPSDPS Denpasar Bali
    8:45 am, 9 Mar Mon
    SIN Singapore
    2h 35m
    • Vertrek
      Aankomst
      Luchtvaartmaatschappij
      Vlucht
      Toestel
      ma
      di
      wo
      do
      vr
      za
      zo
    • 12:10 AM
      05:20 AM
      SQ225
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 02:20 AM
      07:45 AM
      3K133
      320
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 06:00 AM
      06:55 AM
      MH5720
      320
      2h 35m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      09:30 AM
      03:00 PM
      MH125
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 06:00 AM
      06:55 AM
      MH5720
      319
      2h 35m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      09:30 AM
      03:00 PM
      MH125
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 06:40 AM
      07:40 AM
      MH602
      738
      1h 50m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      09:30 AM
      03:00 PM
      MH125
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 07:10 AM
      08:05 AM
      MH5722
      320
      1h 25m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      09:30 AM
      03:00 PM
      MH125
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 07:55 AM
      01:10 PM
      SQ213
      772
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 09:25 AM
      02:40 PM
      SQ223
      772
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 10:00 AM
      10:55 AM
      GA825
      332
      2h 25m overstap in Jakarta (CGK)
      01:20 PM
      07:05 PM
      GA724
      738
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
      Meerdere schema's, details bekijken
      • Geldig tussen 02 jan - 17 feb
        maa
        din
        woe
        don
        vri
        zat
        zon
      • Geldig tussen 19 feb - 28 mar
        maa
        din
        woe
        don
        vri
        zat
        zon
    • 11:50 AM
      02:35 PM
      GA843
      738
      4h 25m overstap in Denpasar Bali (DPS)
      07:00 PM
      10:50 PM
      GA728
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 01:10 PM
      06:15 PM
      TZ8
      789
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 01:10 PM
      06:15 PM
      TZ8
      789
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 03:10 PM
      04:10 PM
      MH5734
      320
      3h 50m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
      Meerdere schema's, details bekijken
      • Geldig tussen 31 jan - 28 mar
        maa
        din
        woe
        don
        vri
        zat
        zon
      • Geldig tussen 01 feb - 26 mar
        maa
        din
        woe
        don
        vri
        zat
        zon
    • 03:10 PM
      04:10 PM
      MH5734
      319
      3h 50m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 03:25 PM
      04:25 PM
      MH624
      738
      3h 35m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 03:25 PM
      04:25 PM
      MH624
      738
      3h 35m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 04:10 PM
      05:10 PM
      MH5730
      320
      2h 50m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
      Meerdere schema's, details bekijken
      • Geldig tussen 19 feb - 27 mar
        maa
        din
        woe
        don
        vri
        zat
        zon
      • Geldig tussen 21 feb - 28 mar
        maa
        din
        woe
        don
        vri
        zat
        zon
      • Geldig tussen 04 dec - 15 feb
        maa
        din
        woe
        don
        vri
        zat
        zon
    • 04:10 PM
      05:10 PM
      MH5730
      738
      2h 50m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 04:10 PM
      05:10 PM
      MH5730
      320
      2h 50m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 04:35 PM
      05:30 PM
      MH620
      738
      2h 30m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 04:35 PM
      05:30 PM
      MH620
      738
      2h 30m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 04:45 PM
      05:45 PM
      MH620
      738
      2h 15m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 04:50 PM
      05:50 PM
      MH5842
      333
      2h 10m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 04:50 PM
      05:50 PM
      MH5842
      333
      2h 10m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 05:25 PM
      06:25 PM
      MH608
      738
      1h 35m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 05:25 PM
      06:25 PM
      MH608
      738
      1h 35m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
      08:00 PM
      01:30 AM
      MH127
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 05:50 PM
      11:10 PM
      3K131
      320
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 07:40 PM
      12:55 AM
      SQ215
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    • 07:40 PM
      12:55 AM
      SQ215
      333
      dichtklappen
      maa
      din
      woe
      don
      vri
      zat
      zon
    Vluchtschema's vanPerth naar Singapore