×
Vluchten
  • Enkel
  • Retour
Goedkope Vluchten vanaf Singapore naar Denpasar Bali
(Pas zoekactie aan)
  • Luchtvaartmaatschappijen
  • Vluchten

Goedkope Vluchten vanaf Singapore naar Denpasar Bali

Airline Results Price View
Toon Alle Maatschappijen Selecteer
Jetstar Airways 4 resultaten 139 Selecteer
KLM 129 resultaten 140 Selecteer
Garuda Indonesia 1129 resultaten 168 Selecteer
Singapore Airlines 6301 resultaten 226 Selecteer
Qantas 48 resultaten 774 Selecteer
Xiamen Airlines 142 resultaten 796 Selecteer
SilkAir 46 resultaten 807 Selecteer
Air New Zealand 13 resultaten 1 191 Selecteer
Vertrek: Wed, 29 Apr Terug: Mon, 4 May Singapore naar Denpasar Bali Wed, 29 Apr - Mon, 4 May
Jetstar Airways Rechtstreeks 2h 40m
6:35 pm SIN - 9:15 pm DPS
Jetstar Airways Rechtstreeks 2h 40m
11:45 am DPS - 2:25 pm SIN
139
airtickets.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
6:35 pm
2h 40m
DPS
9:15 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
JQ117
6:35 pm, 29 Apr Wed
SINSIN Singapore
9:15 pm, 29 Apr Wed
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
11:45 am
2h 40m
SIN
2:25 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
JQ116
11:45 am, 4 May Mon
DPSDPS Denpasar Bali
2:25 pm, 4 May Mon
SIN Singapore
2h 40m
Vertrek: Mon, 23 Mar Terug: Fri, 27 Mar Singapore naar Denpasar Bali Mon, 23 Mar - Fri, 27 Mar
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
139
tripair.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 23 Mar Mon
SINSIN Singapore
8:10 pm, 23 Mar Mon
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 27 Mar Fri
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 27 Mar Fri
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Sat, 14 Mar Terug: Sat, 21 Mar Singapore naar Denpasar Bali Sat, 14 Mar - Sat, 21 Mar
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
139
tripair.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 14 Mar Sat
SINSIN Singapore
8:10 pm, 14 Mar Sat
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 21 Mar Sat
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 21 Mar Sat
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Fri, 20 Feb Terug: Tue, 24 Feb Singapore naar Denpasar Bali Fri, 20 Feb - Tue, 24 Feb
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
143
klm.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 20 Feb Fri
SINSIN Singapore
8:10 pm, 20 Feb Fri
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 24 Feb Tue
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 24 Feb Tue
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Sat, 14 Mar Terug: Sat, 21 Mar Singapore naar Denpasar Bali Sat, 14 Mar - Sat, 21 Mar
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
143
klm.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 14 Mar Sat
SINSIN Singapore
8:10 pm, 14 Mar Sat
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 21 Mar Sat
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 21 Mar Sat
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Thu, 12 Mar Terug: Sun, 15 Mar Singapore naar Denpasar Bali Thu, 12 Mar - Sun, 15 Mar
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
143
klm.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 12 Mar Thu
SINSIN Singapore
8:10 pm, 12 Mar Thu
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 15 Mar Sun
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 15 Mar Sun
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Mon, 5 Jan Terug: Fri, 9 Jan Singapore naar Denpasar Bali Mon, 5 Jan - Fri, 9 Jan
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
149
klm.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 5 Jan Mon
SINSIN Singapore
8:10 pm, 5 Jan Mon
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 9 Jan Fri
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 9 Jan Fri
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Mon, 5 Jan Terug: Sun, 11 Jan Singapore naar Denpasar Bali Mon, 5 Jan - Sun, 11 Jan
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
149
airfrance.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 5 Jan Mon
SINSIN Singapore
8:10 pm, 5 Jan Mon
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 11 Jan Sun
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 11 Jan Sun
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Thu, 1 Jan Terug: Tue, 13 Jan Singapore naar Denpasar Bali Thu, 1 Jan - Tue, 13 Jan
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
149
klm.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 1 Jan Thu
SINSIN Singapore
8:10 pm, 1 Jan Thu
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 13 Jan Tue
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 13 Jan Tue
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Tue, 30 Dec Terug: Fri, 9 Jan Singapore naar Denpasar Bali Tue, 30 Dec - Fri, 9 Jan
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
155
airfrance.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 30 Dec Tue
SINSIN Singapore
8:10 pm, 30 Dec Tue
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 9 Jan Fri
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 9 Jan Fri
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Tue, 30 Dec Terug: Thu, 8 Jan Singapore naar Denpasar Bali Tue, 30 Dec - Thu, 8 Jan
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
155
airfrance.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 30 Dec Tue
SINSIN Singapore
8:10 pm, 30 Dec Tue
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 8 Jan Thu
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 8 Jan Thu
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Sat, 6 Dec Terug: Tue, 9 Dec Singapore naar Denpasar Bali Sat, 6 Dec - Tue, 9 Dec
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
155
klm.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 6 Dec Sat
SINSIN Singapore
8:10 pm, 6 Dec Sat
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 9 Dec Tue
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 9 Dec Tue
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Thu, 1 Jan Terug: Sun, 11 Jan Singapore naar Denpasar Bali Thu, 1 Jan - Sun, 11 Jan
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
155
klm.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 1 Jan Thu
SINSIN Singapore
8:10 pm, 1 Jan Thu
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 11 Jan Sun
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 11 Jan Sun
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Wed, 18 Mar Terug: Thu, 19 Mar Singapore naar Denpasar Bali Wed, 18 Mar - Thu, 19 Mar
Garuda Indonesia Rechtstreeks 2h 45m
11:50 am SIN - 2:35 pm DPS
Garuda Indonesia Rechtstreeks 2h 40m
6:55 pm DPS - 9:35 pm SIN
168
garuda-indonesia.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
11:50 am
2h 45m
DPS
2:35 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
GA843
11:50 am, 18 Mar Wed
SINSIN Singapore
2:35 pm, 18 Mar Wed
DPS Denpasar Bali
2h 45m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
6:55 pm
2h 40m
SIN
9:35 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
GA840
6:55 pm, 19 Mar Thu
DPSDPS Denpasar Bali
9:35 pm, 19 Mar Thu
SIN Singapore
2h 40m
Vertrek: Wed, 18 Mar Terug: Thu, 19 Mar Singapore naar Denpasar Bali Wed, 18 Mar - Thu, 19 Mar
Garuda Indonesia Rechtstreeks 2h 45m
7:50 am SIN - 10:35 am DPS
Garuda Indonesia Rechtstreeks 2h 40m
6:55 pm DPS - 9:35 pm SIN
168
garuda-indonesia.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
7:50 am
2h 45m
DPS
10:35 am
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
GA841
7:50 am, 18 Mar Wed
SINSIN Singapore
10:35 am, 18 Mar Wed
DPS Denpasar Bali
2h 45m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
6:55 pm
2h 40m
SIN
9:35 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
GA840
6:55 pm, 19 Mar Thu
DPSDPS Denpasar Bali
9:35 pm, 19 Mar Thu
SIN Singapore
2h 40m
Vertrek: Wed, 26 Nov Terug: Wed, 3 Dec Singapore naar Denpasar Bali Wed, 26 Nov - Wed, 3 Dec
Garuda Indonesia Rechtstreeks 2h 45m
11:50 am SIN - 2:35 pm DPS
Garuda Indonesia Rechtstreeks 2h 40m
3:45 pm DPS - 6:25 pm SIN
173
garuda-indonesia.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
11:50 am
2h 45m
DPS
2:35 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
GA843
11:50 am, 26 Nov Wed
SINSIN Singapore
2:35 pm, 26 Nov Wed
DPS Denpasar Bali
2h 45m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
3:45 pm
2h 40m
SIN
6:25 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
GA842
3:45 pm, 3 Dec Wed
DPSDPS Denpasar Bali
6:25 pm, 3 Dec Wed
SIN Singapore
2h 40m
Vertrek: Wed, 26 Nov Terug: Wed, 3 Dec Singapore naar Denpasar Bali Wed, 26 Nov - Wed, 3 Dec
Garuda Indonesia Rechtstreeks 2h 45m
11:50 am SIN - 2:35 pm DPS
Garuda Indonesia Rechtstreeks 2h 40m
6:55 pm DPS - 9:35 pm SIN
173
garuda-indonesia.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
11:50 am
2h 45m
DPS
2:35 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
GA843
11:50 am, 26 Nov Wed
SINSIN Singapore
2:35 pm, 26 Nov Wed
DPS Denpasar Bali
2h 45m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
6:55 pm
2h 40m
SIN
9:35 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
GA840
6:55 pm, 3 Dec Wed
DPSDPS Denpasar Bali
9:35 pm, 3 Dec Wed
SIN Singapore
2h 40m
Vertrek: Tue, 9 Dec Terug: Sun, 14 Dec Singapore naar Denpasar Bali Tue, 9 Dec - Sun, 14 Dec
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
177
klm.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 9 Dec Tue
SINSIN Singapore
8:10 pm, 9 Dec Tue
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 14 Dec Sun
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 14 Dec Sun
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Thu, 1 Jan Terug: Mon, 5 Jan Singapore naar Denpasar Bali Thu, 1 Jan - Mon, 5 Jan
KLM Rechtstreeks 2h 40m
5:30 pm SIN - 8:10 pm DPS
KLM Rechtstreeks 2h 29m
9:30 pm DPS - 11:59 pm SIN
177
airfrance.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
5:30 pm
2h 40m
DPS
8:10 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL835
5:30 pm, 1 Jan Thu
SINSIN Singapore
8:10 pm, 1 Jan Thu
DPS Denpasar Bali
2h 40m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
9:30 pm
2h 29m
SIN
11:59 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
KL836
9:30 pm, 5 Jan Mon
DPSDPS Denpasar Bali
11:59 pm, 5 Jan Mon
SIN Singapore
2h 29m
Vertrek: Mon, 26 Jan Terug: Fri, 30 Jan Singapore naar Denpasar Bali Mon, 26 Jan - Fri, 30 Jan
Garuda Indonesia Rechtstreeks 2h 45m
11:50 am SIN - 2:35 pm DPS
Garuda Indonesia Rechtstreeks 2h 40m
6:55 pm DPS - 9:35 pm SIN
180
garuda-indonesia.com
Toon details

Uitgaand: Singapore naar Denpasar Bali

SIN
11:50 am
2h 45m
DPS
2:35 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
GA843
11:50 am, 26 Jan Mon
SINSIN Singapore
2:35 pm, 26 Jan Mon
DPS Denpasar Bali
2h 45m

Terug: Denpasar Bali naar Singapore

DPS
6:55 pm
2h 40m
SIN
9:35 pm
Luchtvaartmaatschappijen
Vlucht nr.
Vanaf
Naar
Duur
GA840
6:55 pm, 30 Jan Fri
DPSDPS Denpasar Bali
9:35 pm, 30 Jan Fri
SIN Singapore
2h 40m