Goedkope Vluchten vanaf Nederland naar Ierland
    (Modify Search)
    • Thema's
    • Bestemmingen
    • Luchtvaartmaatschappijen
    • Vluchten

    Goedkope Vluchten vanaf Nederland naar Ierland

    Airline Results Price View
    Toon Alle Maatschappijen Selecteer
    Ryanair 1 resultaat 45 Selecteer
    British Airways 15 resultaten 317 Selecteer
    Aer Lingus 47 resultaten 320 Selecteer
    Flybe 7 resultaten 1 229 Selecteer
    KLM 1 resultaat 2 155 Selecteer
    Themes Results Price View
    Alle Thema's Toon Steden
    Culture 1 resultaat 45 Toon Steden
    Cities Results Price View
    Alle Steden Selecteer
    Dublin 1 resultaat 45 Selecteer
    Shannon 44 resultaten 317 Selecteer
    Klop 26 resultaten 994 Selecteer
    Vertrek:Wed, 8 Oct Terug:Wed, 15 Oct Eindhoven naar Dublin Wed, 8 Oct - Wed, 15 Oct
    Ryanair Rechtstreeks 1h 45m
    10:25 am EIN - 11:10 am DUB
    Ryanair Rechtstreeks 1h 40m
    7:20 am DUB - 10:00 am EIN
    45
    expedia.nl
    Toon details

    Uitgaand: Eindhoven naar Dublin

    EIN
    10:25 am
    1h 45m
    DUB
    11:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    FR1965
    Wed 8 Oct, 10:25 am
    EINEIN Eindhoven
    Wed 8 Oct, 11:10 am
    DUB Dublin
    1h 45m

    Terug: Dublin naar Eindhoven

    DUB
    7:20 am
    1h 40m
    EIN
    10:00 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    FR1964
    Wed 15 Oct, 7:20 am
    DUBDUB Dublin
    Wed 15 Oct, 10:00 am
    EIN Eindhoven
    1h 40m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    British Airways 1 stop 6h 5m
    11:35 am AMS - 4:40 pm SNN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 50m
    8:50 am SNN - 4:40 pm AMS
    317
    cheapoair.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    11:35 am
    1h 20m
    LHR
    11:55 am
    3h 20m
    LHR
    3:15 pm
    1h 25m
    SNN
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA431
    Fri 24 Oct, 11:35 am
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 11:55 am
    LHR Londen
    1h 20m
    3h 20m overstap in Londen (LHR)
    BA5943
    Fri 24 Oct, 3:15 pm
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 4:40 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Aer Lingus

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    8:50 am
    1h 30m
    LHR
    10:20 am
    4h 5m
    LHR
    2:25 pm
    1h 15m
    AMS
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    EI380
    Thu 13 Nov, 8:50 am
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 10:20 am
    LHR Londen
    1h 30m
    4h 5m overstap in Londen (LHR)
    BA446
    Thu 13 Nov, 2:25 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 4:40 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    British Airways 1 stop 6h 5m
    11:35 am AMS - 4:40 pm SNN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 5h 15m
    8:50 am SNN - 3:05 pm AMS
    317
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    11:35 am
    1h 20m
    LHR
    11:55 am
    3h 20m
    LHR
    3:15 pm
    1h 25m
    SNN
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA431
    Fri 24 Oct, 11:35 am
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 11:55 am
    LHR Londen
    1h 20m
    3h 20m overstap in Londen (LHR)
    BA5943
    Fri 24 Oct, 3:15 pm
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 4:40 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    8:50 am
    1h 30m
    LHR
    10:20 am
    2h 30m
    LHR
    12:50 pm
    1h 15m
    AMS
    3:05 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    EI380
    Thu 13 Nov, 8:50 am
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 10:20 am
    LHR Londen
    1h 30m
    2h 30m overstap in Londen (LHR)
    BA438
    Thu 13 Nov, 12:50 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 3:05 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    British Airways 1 stop 4h 50m
    5:10 pm AMS - 9:00 pm SNN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 50m
    8:50 am SNN - 4:40 pm AMS
    317
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    5:10 pm
    1h 15m
    LHR
    5:25 pm
    2h 10m
    LHR
    7:35 pm
    1h 25m
    SNN
    9:00 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA427
    Fri 24 Oct, 5:10 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 5:25 pm
    LHR Londen
    1h 15m
    2h 10m overstap in Londen (LHR)
    BA5945
    Fri 24 Oct, 7:35 pm
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 9:00 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    8:50 am
    1h 30m
    LHR
    10:20 am
    4h 5m
    LHR
    2:25 pm
    1h 15m
    AMS
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    EI380
    Thu 13 Nov, 8:50 am
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 10:20 am
    LHR Londen
    1h 30m
    4h 5m overstap in Londen (LHR)
    BA446
    Thu 13 Nov, 2:25 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 4:40 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    British Airways 1 stop 4h 50m
    5:10 pm AMS - 9:00 pm SNN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 5h 15m
    8:50 am SNN - 3:05 pm AMS
    317
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    5:10 pm
    1h 15m
    LHR
    5:25 pm
    2h 10m
    LHR
    7:35 pm
    1h 25m
    SNN
    9:00 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA427
    Fri 24 Oct, 5:10 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 5:25 pm
    LHR Londen
    1h 15m
    2h 10m overstap in Londen (LHR)
    BA5945
    Fri 24 Oct, 7:35 pm
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 9:00 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    8:50 am
    1h 30m
    LHR
    10:20 am
    2h 30m
    LHR
    12:50 pm
    1h 15m
    AMS
    3:05 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    EI380
    Thu 13 Nov, 8:50 am
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 10:20 am
    LHR Londen
    1h 30m
    2h 30m overstap in Londen (LHR)
    BA438
    Thu 13 Nov, 12:50 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 3:05 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    British Airways 1 stop 4h 50m
    5:10 pm AMS - 9:00 pm SNN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 4h 40m
    1:05 pm SNN - 6:45 pm AMS
    317
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    5:10 pm
    1h 15m
    LHR
    5:25 pm
    2h 10m
    LHR
    7:35 pm
    1h 25m
    SNN
    9:00 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA427
    Fri 24 Oct, 5:10 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 5:25 pm
    LHR Londen
    1h 15m
    2h 10m overstap in Londen (LHR)
    BA5945
    Fri 24 Oct, 7:35 pm
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 9:00 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    1:05 pm
    1h 25m
    LHR
    2:30 pm
    2h
    LHR
    4:30 pm
    1h 15m
    AMS
    6:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    EI384
    Thu 13 Nov, 1:05 pm
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 2:30 pm
    LHR Londen
    1h 25m
    2h overstap in Londen (LHR)
    BA440
    Thu 13 Nov, 4:30 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 6:45 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    British Airways 1 stop 6h 5m
    11:35 am AMS - 4:40 pm SNN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 4h 40m
    1:05 pm SNN - 6:45 pm AMS
    317
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    11:35 am
    1h 20m
    LHR
    11:55 am
    3h 20m
    LHR
    3:15 pm
    1h 25m
    SNN
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA431
    Fri 24 Oct, 11:35 am
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 11:55 am
    LHR Londen
    1h 20m
    3h 20m overstap in Londen (LHR)
    BA5943
    Fri 24 Oct, 3:15 pm
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 4:40 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    1:05 pm
    1h 25m
    LHR
    2:30 pm
    2h
    LHR
    4:30 pm
    1h 15m
    AMS
    6:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    EI384
    Thu 13 Nov, 1:05 pm
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 2:30 pm
    LHR Londen
    1h 25m
    2h overstap in Londen (LHR)
    BA440
    Thu 13 Nov, 4:30 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 6:45 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 15m
    7:15 am AMS - 12:30 pm SNN
    British Airways 1 stop 6h 50m
    8:50 am SNN - 4:40 pm AMS
    320
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    7:15 am
    1h 15m
    LHR
    7:30 am
    3h 35m
    LHR
    11:05 am
    1h 25m
    SNN
    12:30 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA423
    Fri 24 Oct, 7:15 am
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 7:30 am
    LHR Londen
    1h 15m
    3h 35m overstap in Londen (LHR)
    EI381
    Fri 24 Oct, 11:05 am
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 12:30 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    8:50 am
    1h 30m
    LHR
    10:20 am
    4h 5m
    LHR
    2:25 pm
    1h 15m
    AMS
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA5940
    Thu 13 Nov, 8:50 am
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 10:20 am
    LHR Londen
    1h 30m
    4h 5m overstap in Londen (LHR)
    BA446
    Thu 13 Nov, 2:25 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 4:40 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 15m
    7:15 am AMS - 12:30 pm SNN
    British Airways 1 stop 5h 15m
    8:50 am SNN - 3:05 pm AMS
    320
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    7:15 am
    1h 15m
    LHR
    7:30 am
    3h 35m
    LHR
    11:05 am
    1h 25m
    SNN
    12:30 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA423
    Fri 24 Oct, 7:15 am
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 7:30 am
    LHR Londen
    1h 15m
    3h 35m overstap in Londen (LHR)
    EI381
    Fri 24 Oct, 11:05 am
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 12:30 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    8:50 am
    1h 30m
    LHR
    10:20 am
    2h 30m
    LHR
    12:50 pm
    1h 15m
    AMS
    3:05 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA5940
    Thu 13 Nov, 8:50 am
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 10:20 am
    LHR Londen
    1h 30m
    2h 30m overstap in Londen (LHR)
    BA438
    Thu 13 Nov, 12:50 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 3:05 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 15m
    7:15 am AMS - 12:30 pm SNN
    British Airways 1 stop 4h 40m
    1:05 pm SNN - 6:45 pm AMS
    320
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    7:15 am
    1h 15m
    LHR
    7:30 am
    3h 35m
    LHR
    11:05 am
    1h 25m
    SNN
    12:30 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA423
    Fri 24 Oct, 7:15 am
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 7:30 am
    LHR Londen
    1h 15m
    3h 35m overstap in Londen (LHR)
    EI381
    Fri 24 Oct, 11:05 am
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 12:30 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    1:05 pm
    1h 25m
    LHR
    2:30 pm
    2h
    LHR
    4:30 pm
    1h 15m
    AMS
    6:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA5942
    Thu 13 Nov, 1:05 pm
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 2:30 pm
    LHR Londen
    1h 25m
    2h overstap in Londen (LHR)
    BA440
    Thu 13 Nov, 4:30 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 6:45 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 15m
    7:15 am AMS - 12:30 pm SNN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 50m
    8:50 am SNN - 4:40 pm AMS
    320
    cheapoair.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    7:15 am
    1h 15m
    LHR
    7:30 am
    3h 35m
    LHR
    11:05 am
    1h 25m
    SNN
    12:30 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA423
    Fri 24 Oct, 7:15 am
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 7:30 am
    LHR Londen
    1h 15m
    3h 35m overstap in Londen (LHR)
    EI381
    Fri 24 Oct, 11:05 am
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 12:30 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    8:50 am
    1h 30m
    LHR
    10:20 am
    4h 5m
    LHR
    2:25 pm
    1h 15m
    AMS
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    EI380
    Thu 13 Nov, 8:50 am
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 10:20 am
    LHR Londen
    1h 30m
    4h 5m overstap in Londen (LHR)
    BA446
    Thu 13 Nov, 2:25 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 4:40 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 15m
    7:15 am AMS - 12:30 pm SNN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 4h 40m
    1:05 pm SNN - 6:45 pm AMS
    320
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    7:15 am
    1h 15m
    LHR
    7:30 am
    3h 35m
    LHR
    11:05 am
    1h 25m
    SNN
    12:30 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA423
    Fri 24 Oct, 7:15 am
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 7:30 am
    LHR Londen
    1h 15m
    3h 35m overstap in Londen (LHR)
    EI381
    Fri 24 Oct, 11:05 am
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 12:30 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    1:05 pm
    1h 25m
    LHR
    2:30 pm
    2h
    LHR
    4:30 pm
    1h 15m
    AMS
    6:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    EI384
    Thu 13 Nov, 1:05 pm
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 2:30 pm
    LHR Londen
    1h 25m
    2h overstap in Londen (LHR)
    BA440
    Thu 13 Nov, 4:30 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 6:45 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 15m
    7:15 am AMS - 12:30 pm SNN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 5h 15m
    8:50 am SNN - 3:05 pm AMS
    320
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    7:15 am
    1h 15m
    LHR
    7:30 am
    3h 35m
    LHR
    11:05 am
    1h 25m
    SNN
    12:30 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA423
    Fri 24 Oct, 7:15 am
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 7:30 am
    LHR Londen
    1h 15m
    3h 35m overstap in Londen (LHR)
    EI381
    Fri 24 Oct, 11:05 am
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 12:30 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    8:50 am
    1h 30m
    LHR
    10:20 am
    2h 30m
    LHR
    12:50 pm
    1h 15m
    AMS
    3:05 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    EI380
    Thu 13 Nov, 8:50 am
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 10:20 am
    LHR Londen
    1h 30m
    2h 30m overstap in Londen (LHR)
    BA438
    Thu 13 Nov, 12:50 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 3:05 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 4h 50m
    5:10 pm AMS - 9:00 pm SNN
    British Airways 1 stop 4h 40m
    1:05 pm SNN - 6:45 pm AMS
    330
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    5:10 pm
    1h 15m
    LHR
    5:25 pm
    2h 10m
    LHR
    7:35 pm
    1h 25m
    SNN
    9:00 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA427
    Fri 24 Oct, 5:10 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 5:25 pm
    LHR Londen
    1h 15m
    2h 10m overstap in Londen (LHR)
    EI387
    Fri 24 Oct, 7:35 pm
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 9:00 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    1:05 pm
    1h 25m
    LHR
    2:30 pm
    2h
    LHR
    4:30 pm
    1h 15m
    AMS
    6:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA5942
    Thu 13 Nov, 1:05 pm
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 2:30 pm
    LHR Londen
    1h 25m
    2h overstap in Londen (LHR)
    BA440
    Thu 13 Nov, 4:30 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 6:45 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 5m
    11:35 am AMS - 4:40 pm SNN
    British Airways 1 stop 5h 15m
    8:50 am SNN - 3:05 pm AMS
    330
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    11:35 am
    1h 20m
    LHR
    11:55 am
    3h 20m
    LHR
    3:15 pm
    1h 25m
    SNN
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA431
    Fri 24 Oct, 11:35 am
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 11:55 am
    LHR Londen
    1h 20m
    3h 20m overstap in Londen (LHR)
    EI385
    Fri 24 Oct, 3:15 pm
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 4:40 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    8:50 am
    1h 30m
    LHR
    10:20 am
    2h 30m
    LHR
    12:50 pm
    1h 15m
    AMS
    3:05 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA5940
    Thu 13 Nov, 8:50 am
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 10:20 am
    LHR Londen
    1h 30m
    2h 30m overstap in Londen (LHR)
    BA438
    Thu 13 Nov, 12:50 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 3:05 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 5m
    11:35 am AMS - 4:40 pm SNN
    British Airways 1 stop 6h 50m
    8:50 am SNN - 4:40 pm AMS
    330
    cheapoair.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    11:35 am
    1h 20m
    LHR
    11:55 am
    3h 20m
    LHR
    3:15 pm
    1h 25m
    SNN
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA431
    Fri 24 Oct, 11:35 am
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 11:55 am
    LHR Londen
    1h 20m
    3h 20m overstap in Londen (LHR)
    EI385
    Fri 24 Oct, 3:15 pm
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 4:40 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    8:50 am
    1h 30m
    LHR
    10:20 am
    4h 5m
    LHR
    2:25 pm
    1h 15m
    AMS
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA5940
    Thu 13 Nov, 8:50 am
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 10:20 am
    LHR Londen
    1h 30m

    * Codeshare uitgevoerd door Aer Lingus

    4h 5m overstap in Londen (LHR)
    BA446
    Thu 13 Nov, 2:25 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 4:40 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 5m
    11:35 am AMS - 4:40 pm SNN
    British Airways 1 stop 4h 40m
    1:05 pm SNN - 6:45 pm AMS
    330
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    11:35 am
    1h 20m
    LHR
    11:55 am
    3h 20m
    LHR
    3:15 pm
    1h 25m
    SNN
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA431
    Fri 24 Oct, 11:35 am
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 11:55 am
    LHR Londen
    1h 20m
    3h 20m overstap in Londen (LHR)
    EI385
    Fri 24 Oct, 3:15 pm
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 4:40 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    1:05 pm
    1h 25m
    LHR
    2:30 pm
    2h
    LHR
    4:30 pm
    1h 15m
    AMS
    6:45 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA5942
    Thu 13 Nov, 1:05 pm
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 2:30 pm
    LHR Londen
    1h 25m
    2h overstap in Londen (LHR)
    BA440
    Thu 13 Nov, 4:30 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 6:45 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 4h 50m
    5:10 pm AMS - 9:00 pm SNN
    British Airways 1 stop 5h 15m
    8:50 am SNN - 3:05 pm AMS
    330
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    5:10 pm
    1h 15m
    LHR
    5:25 pm
    2h 10m
    LHR
    7:35 pm
    1h 25m
    SNN
    9:00 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA427
    Fri 24 Oct, 5:10 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 5:25 pm
    LHR Londen
    1h 15m
    2h 10m overstap in Londen (LHR)
    EI387
    Fri 24 Oct, 7:35 pm
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 9:00 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    8:50 am
    1h 30m
    LHR
    10:20 am
    2h 30m
    LHR
    12:50 pm
    1h 15m
    AMS
    3:05 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA5940
    Thu 13 Nov, 8:50 am
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 10:20 am
    LHR Londen
    1h 30m
    2h 30m overstap in Londen (LHR)
    BA438
    Thu 13 Nov, 12:50 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 3:05 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 4h 50m
    5:10 pm AMS - 9:00 pm SNN
    British Airways 1 stop 6h 50m
    8:50 am SNN - 4:40 pm AMS
    330
    cheapoair.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    5:10 pm
    1h 15m
    LHR
    5:25 pm
    2h 10m
    LHR
    7:35 pm
    1h 25m
    SNN
    9:00 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA427
    Fri 24 Oct, 5:10 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 5:25 pm
    LHR Londen
    1h 15m
    2h 10m overstap in Londen (LHR)
    EI387
    Fri 24 Oct, 7:35 pm
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 9:00 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    8:50 am
    1h 30m
    LHR
    10:20 am
    4h 5m
    LHR
    2:25 pm
    1h 15m
    AMS
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA5940
    Thu 13 Nov, 8:50 am
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 10:20 am
    LHR Londen
    1h 30m

    * Codeshare uitgevoerd door Aer Lingus

    4h 5m overstap in Londen (LHR)
    BA446
    Thu 13 Nov, 2:25 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 4:40 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m
    Vertrek:Fri, 24 Oct Terug:Thu, 13 Nov Amsterdam naar Shannon Fri, 24 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 5m
    11:35 am AMS - 4:40 pm SNN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 6h 50m
    8:50 am SNN - 4:40 pm AMS
    331
    onetravel.com
    Toon details

    Uitgaand: Amsterdam naar Shannon Via Londen

    AMS
    11:35 am
    1h 20m
    LHR
    11:55 am
    3h 20m
    LHR
    3:15 pm
    1h 25m
    SNN
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    BA431
    Fri 24 Oct, 11:35 am
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 24 Oct, 11:55 am
    LHR Londen
    1h 20m
    3h 20m overstap in Londen (LHR)
    EI385
    Fri 24 Oct, 3:15 pm
    LHRLHR Londen
    Fri 24 Oct, 4:40 pm
    SNN Shannon
    1h 25m

    Terug: Shannon naar Amsterdam Via Londen

    SNN
    8:50 am
    1h 30m
    LHR
    10:20 am
    4h 5m
    LHR
    2:25 pm
    1h 15m
    AMS
    4:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    EI380
    Thu 13 Nov, 8:50 am
    SNNSNN Shannon
    Thu 13 Nov, 10:20 am
    LHR Londen
    1h 30m
    4h 5m overstap in Londen (LHR)
    BA446
    Thu 13 Nov, 2:25 pm
    LHRLHR Londen
    Thu 13 Nov, 4:40 pm
    AMS Amsterdam
    1h 15m