Goedkope Vluchten vanaf Zanzibar
    (Pas zoekactie aan)
    • Thema's
    • Bestemmingen
    • Luchtvaartmaatschappijen
    • Vluchten

    Goedkope Vluchten vanaf Zanzibar

    Airline Results Price View
    Toon Alle Maatschappijen Selecteer
    Kenya Airways 8 resultaten 1 129 Selecteer
    Ethiopian Airlines 2 resultaten 1 214 Selecteer
    Themes Results Price View
    Alle Thema's Toon Steden
    Food 10 resultaten 1 129 Toon Steden
    Senior 9 resultaten 1 129 Toon Steden
    Romantic 9 resultaten 1 129 Toon Steden
    Nature 9 resultaten 1 129 Toon Steden
    Local Markets 1 resultaat 1 214 Toon Steden
    LGBT-friendly 1 resultaat 1 214 Toon Steden
    Entertainment 1 resultaat 1 214 Toon Steden
    Culture 1 resultaat 1 214 Toon Steden
    Cities Results Price View
    Alle Steden Selecteer
    Hanoi 9 resultaten 1 129 Selecteer
    Bangkok 1 resultaat 1 214 Selecteer
    Vertrek: Mon, 20 Oct Terug: Sun, 16 Nov Zanzibar naar Hanoi Mon, 20 Oct - Sun, 16 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 20h 5m
    7:35 pm ZNZ - 7:40 pm (+1) HAN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 21h 55m
    4:15 pm HAN - 10:10 am (+1) ZNZ
    1 129
    smartfares.com
    Toon details

    Uitgaand: Zanzibar naar Hanoi Via Nairobi, Bangkok

    ZNZ
    7:35 pm
    1h 40m
    NBO
    9:15 pm
    2h 44m
    NBO
    11:59 pm
    9h 36m
    BKK
    1:35 pm (+1)
    4h 15m
    BKK
    5:50 pm
    1h 50m
    HAN
    7:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KQ6715
    7:35 pm, 20 Oct Mon
    ZNZZNZ Zanzibar
    9:15 pm, 20 Oct Mon
    NBO Nairobi
    1h 40m

    * Codeshare uitgevoerd door Precision Air

    2h 44m overstap in Nairobi (NBO)
    KQ860
    11:59 pm, 20 Oct Mon
    NBONBO Nairobi
    1:35 pm, 21 Oct Tue
    BKK Bangkok
    9h 36m
    4h 15m overstap in Bangkok (BKK)
    TG564
    5:50 pm, 21 Oct Tue
    BKKBKK Bangkok
    7:40 pm, 21 Oct Tue
    HAN Hanoi
    1h 50m

    Terug: Hanoi naar Zanzibar Via Bangkok, Nairobi

    HAN
    4:15 pm
    1h 50m
    BKK
    6:05 pm
    6h 30m
    BKK
    12:35 am
    8h 40m
    NBO
    5:15 am
    2h 55m
    NBO
    8:10 am
    2h
    ZNZ
    10:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    VN613
    4:15 pm, 16 Nov Sun
    HANHAN Hanoi
    6:05 pm, 16 Nov Sun
    BKK Bangkok
    1h 50m
    6h 30m overstap in Bangkok (BKK)
    KQ887
    12:35 am, 17 Nov Mon
    BKKBKK Bangkok
    5:15 am, 17 Nov Mon
    NBO Nairobi
    8h 40m
    2h 55m overstap in Nairobi (NBO)
    PW710
    8:10 am, 17 Nov Mon
    NBONBO Nairobi
    10:10 am, 17 Nov Mon
    ZNZ Zanzibar
    2h
    Vertrek: Mon, 20 Oct Terug: Thu, 13 Nov Zanzibar naar Bangkok Mon, 20 Oct - Thu, 13 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 16h 40m
    4:35 pm ZNZ - 1:15 pm (+1) BKK
    Ethiopian Airlines 1 stop 17h 10m
    1:30 am BKK - 2:40 pm ZNZ
    1 214
    smartfares.com
    Toon details

    Uitgaand: Zanzibar naar Bangkok Via Nairobi, Addis Abeba

    ZNZ
    4:35 pm
    1h 40m
    NBO
    6:15 pm
    1h 20m
    NBO
    7:35 pm
    2h 5m
    ADD
    9:40 pm
    2h 25m
    ADD
    12:05 am
    9h 10m
    BKK
    1:15 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    PW713
    4:35 pm, 20 Oct Mon
    ZNZZNZ Zanzibar
    6:15 pm, 20 Oct Mon
    NBO Nairobi
    1h 40m
    1h 20m overstap in Nairobi (NBO)
    ET305
    7:35 pm, 20 Oct Mon
    NBONBO Nairobi
    9:40 pm, 20 Oct Mon
    ADD Addis Abeba
    2h 5m
    2h 25m overstap in Addis Abeba (ADD)
    ET626
    12:05 am, 21 Oct Tue
    ADDADD Addis Abeba
    1:15 pm, 21 Oct Tue
    BKK Bangkok
    9h 10m

    Terug: Bangkok naar Zanzibar Via Addis Abeba

    BKK
    1:30 am
    8h 55m
    ADD
    6:25 am
    3h 55m
    ADD
    10:20 am
    4h 20m
    ZNZ
    2:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    ET619
    1:30 am, 13 Nov Thu
    BKKBKK Bangkok
    6:25 am, 13 Nov Thu
    ADD Addis Abeba
    8h 55m
    3h 55m overstap in Addis Abeba (ADD)
    ET815
    10:20 am, 13 Nov Thu
    ADDADD Addis Abeba
    2:40 pm, 13 Nov Thu
    ZNZ Zanzibar
    4h 20m
    Vertrek: Mon, 20 Oct Terug: Sun, 16 Nov Zanzibar naar Hanoi Mon, 20 Oct - Sun, 16 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 20h 5m
    7:35 pm ZNZ - 7:40 pm (+1) HAN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 17h 45m
    8:25 pm HAN - 10:10 am (+1) ZNZ
    1 365
    smartfares.com
    Toon details

    Uitgaand: Zanzibar naar Hanoi Via Nairobi, Bangkok

    ZNZ
    7:35 pm
    1h 40m
    NBO
    9:15 pm
    2h 44m
    NBO
    11:59 pm
    9h 36m
    BKK
    1:35 pm (+1)
    4h 15m
    BKK
    5:50 pm
    1h 50m
    HAN
    7:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    PW715
    7:35 pm, 20 Oct Mon
    ZNZZNZ Zanzibar
    9:15 pm, 20 Oct Mon
    NBO Nairobi
    1h 40m
    2h 44m overstap in Nairobi (NBO)
    KQ860
    11:59 pm, 20 Oct Mon
    NBONBO Nairobi
    1:35 pm, 21 Oct Tue
    BKK Bangkok
    9h 36m
    4h 15m overstap in Bangkok (BKK)
    TG564
    5:50 pm, 21 Oct Tue
    BKKBKK Bangkok
    7:40 pm, 21 Oct Tue
    HAN Hanoi
    1h 50m

    Terug: Hanoi naar Zanzibar Via Bangkok, Nairobi

    HAN
    8:25 pm
    1h 50m
    BKK
    10:15 pm
    2h 20m
    BKK
    12:35 am
    8h 40m
    NBO
    5:15 am
    2h 55m
    NBO
    8:10 am
    2h
    ZNZ
    10:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TG565
    8:25 pm, 16 Nov Sun
    HANHAN Hanoi
    10:15 pm, 16 Nov Sun
    BKK Bangkok
    1h 50m
    2h 20m overstap in Bangkok (BKK)
    KQ887
    12:35 am, 17 Nov Mon
    BKKBKK Bangkok
    5:15 am, 17 Nov Mon
    NBO Nairobi
    8h 40m
    2h 55m overstap in Nairobi (NBO)
    PW710
    8:10 am, 17 Nov Mon
    NBONBO Nairobi
    10:10 am, 17 Nov Mon
    ZNZ Zanzibar
    2h
    Vertrek: Mon, 20 Oct Terug: Sun, 16 Nov Zanzibar naar Hanoi Mon, 20 Oct - Sun, 16 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 20h 5m
    7:35 pm ZNZ - 7:40 pm (+1) HAN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 17h 45m
    8:25 pm HAN - 10:10 am (+1) ZNZ
    1 366
    smartfares.com
    Toon details

    Uitgaand: Zanzibar naar Hanoi Via Nairobi, Bangkok

    ZNZ
    7:35 pm
    1h 40m
    NBO
    9:15 pm
    2h 44m
    NBO
    11:59 pm
    9h 36m
    BKK
    1:35 pm (+1)
    4h 15m
    BKK
    5:50 pm
    1h 50m
    HAN
    7:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    PW715
    7:35 pm, 20 Oct Mon
    ZNZZNZ Zanzibar
    9:15 pm, 20 Oct Mon
    NBO Nairobi
    1h 40m
    2h 44m overstap in Nairobi (NBO)
    KQ860
    11:59 pm, 20 Oct Mon
    NBONBO Nairobi
    1:35 pm, 21 Oct Tue
    BKK Bangkok
    9h 36m
    4h 15m overstap in Bangkok (BKK)
    TG564
    5:50 pm, 21 Oct Tue
    BKKBKK Bangkok
    7:40 pm, 21 Oct Tue
    HAN Hanoi
    1h 50m

    Terug: Hanoi naar Zanzibar Via Bangkok, Nairobi

    HAN
    8:25 pm
    1h 50m
    BKK
    10:15 pm
    2h 20m
    BKK
    12:35 am
    8h 40m
    NBO
    5:15 am
    2h 55m
    NBO
    8:10 am
    2h
    ZNZ
    10:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TG565
    8:25 pm, 16 Nov Sun
    HANHAN Hanoi
    10:15 pm, 16 Nov Sun
    BKK Bangkok
    1h 50m
    2h 20m overstap in Bangkok (BKK)
    KQ887
    12:35 am, 17 Nov Mon
    BKKBKK Bangkok
    5:15 am, 17 Nov Mon
    NBO Nairobi
    8h 40m
    2h 55m overstap in Nairobi (NBO)
    KQ6710
    8:10 am, 17 Nov Mon
    NBONBO Nairobi
    10:10 am, 17 Nov Mon
    ZNZ Zanzibar
    2h

    * Codeshare uitgevoerd door Precision Air

    Vertrek: Mon, 20 Oct Terug: Sun, 16 Nov Zanzibar naar Hanoi Mon, 20 Oct - Sun, 16 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 20h 5m
    7:35 pm ZNZ - 7:40 pm (+1) HAN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 17h 45m
    8:25 pm HAN - 10:10 am (+1) ZNZ
    1 366
    smartfares.com
    Toon details

    Uitgaand: Zanzibar naar Hanoi Via Nairobi, Bangkok

    ZNZ
    7:35 pm
    1h 40m
    NBO
    9:15 pm
    2h 44m
    NBO
    11:59 pm
    9h 36m
    BKK
    1:35 pm (+1)
    4h 15m
    BKK
    5:50 pm
    1h 50m
    HAN
    7:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KQ6715
    7:35 pm, 20 Oct Mon
    ZNZZNZ Zanzibar
    9:15 pm, 20 Oct Mon
    NBO Nairobi
    1h 40m

    * Codeshare uitgevoerd door Precision Air

    2h 44m overstap in Nairobi (NBO)
    KQ860
    11:59 pm, 20 Oct Mon
    NBONBO Nairobi
    1:35 pm, 21 Oct Tue
    BKK Bangkok
    9h 36m
    4h 15m overstap in Bangkok (BKK)
    TG564
    5:50 pm, 21 Oct Tue
    BKKBKK Bangkok
    7:40 pm, 21 Oct Tue
    HAN Hanoi
    1h 50m

    Terug: Hanoi naar Zanzibar Via Bangkok, Nairobi

    HAN
    8:25 pm
    1h 50m
    BKK
    10:15 pm
    2h 20m
    BKK
    12:35 am
    8h 40m
    NBO
    5:15 am
    2h 55m
    NBO
    8:10 am
    2h
    ZNZ
    10:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TG565
    8:25 pm, 16 Nov Sun
    HANHAN Hanoi
    10:15 pm, 16 Nov Sun
    BKK Bangkok
    1h 50m
    2h 20m overstap in Bangkok (BKK)
    KQ887
    12:35 am, 17 Nov Mon
    BKKBKK Bangkok
    5:15 am, 17 Nov Mon
    NBO Nairobi
    8h 40m
    2h 55m overstap in Nairobi (NBO)
    PW710
    8:10 am, 17 Nov Mon
    NBONBO Nairobi
    10:10 am, 17 Nov Mon
    ZNZ Zanzibar
    2h
    Vertrek: Mon, 20 Oct Terug: Sun, 16 Nov Zanzibar naar Hanoi Mon, 20 Oct - Sun, 16 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 20h 5m
    7:35 pm ZNZ - 7:40 pm (+1) HAN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 17h 45m
    8:25 pm HAN - 10:10 am (+1) ZNZ
    1 368
    smartfares.com
    Toon details

    Uitgaand: Zanzibar naar Hanoi Via Nairobi, Bangkok

    ZNZ
    7:35 pm
    1h 40m
    NBO
    9:15 pm
    2h 44m
    NBO
    11:59 pm
    9h 36m
    BKK
    1:35 pm (+1)
    4h 15m
    BKK
    5:50 pm
    1h 50m
    HAN
    7:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KQ6715
    7:35 pm, 20 Oct Mon
    ZNZZNZ Zanzibar
    9:15 pm, 20 Oct Mon
    NBO Nairobi
    1h 40m

    * Codeshare uitgevoerd door Precision Air

    2h 44m overstap in Nairobi (NBO)
    KQ860
    11:59 pm, 20 Oct Mon
    NBONBO Nairobi
    1:35 pm, 21 Oct Tue
    BKK Bangkok
    9h 36m
    4h 15m overstap in Bangkok (BKK)
    TG564
    5:50 pm, 21 Oct Tue
    BKKBKK Bangkok
    7:40 pm, 21 Oct Tue
    HAN Hanoi
    1h 50m

    Terug: Hanoi naar Zanzibar Via Bangkok, Nairobi

    HAN
    8:25 pm
    1h 50m
    BKK
    10:15 pm
    2h 20m
    BKK
    12:35 am
    8h 40m
    NBO
    5:15 am
    2h 55m
    NBO
    8:10 am
    2h
    ZNZ
    10:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    TG565
    8:25 pm, 16 Nov Sun
    HANHAN Hanoi
    10:15 pm, 16 Nov Sun
    BKK Bangkok
    1h 50m
    2h 20m overstap in Bangkok (BKK)
    KQ887
    12:35 am, 17 Nov Mon
    BKKBKK Bangkok
    5:15 am, 17 Nov Mon
    NBO Nairobi
    8h 40m
    2h 55m overstap in Nairobi (NBO)
    KQ6710
    8:10 am, 17 Nov Mon
    NBONBO Nairobi
    10:10 am, 17 Nov Mon
    ZNZ Zanzibar
    2h

    * Codeshare uitgevoerd door Precision Air

    Vertrek: Mon, 20 Oct Terug: Sun, 16 Nov Zanzibar naar Hanoi Mon, 20 Oct - Sun, 16 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 23h 55m
    3:45 pm ZNZ - 7:40 pm (+1) HAN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 23h 10m
    7:30 pm HAN - 2:40 pm (+1) ZNZ
    1 498
    smartfares.com
    Toon details

    Uitgaand: Zanzibar naar Hanoi Via Addis Abeba, Bangkok

    ZNZ
    3:45 pm
    4h 5m
    ADD
    7:50 pm
    4h 15m
    ADD
    12:05 am
    9h 10m
    BKK
    1:15 pm
    4h 35m
    BKK
    5:50 pm
    1h 50m
    HAN
    7:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    ET814
    3:45 pm, 20 Oct Mon
    ZNZZNZ Zanzibar
    7:50 pm, 20 Oct Mon
    ADD Addis Abeba
    4h 5m
    4h 15m overstap in Addis Abeba (ADD)
    ET626
    12:05 am, 21 Oct Tue
    ADDADD Addis Abeba
    1:15 pm, 21 Oct Tue
    BKK Bangkok
    9h 10m
    4h 35m overstap in Bangkok (BKK)
    TG564
    5:50 pm, 21 Oct Tue
    BKKBKK Bangkok
    7:40 pm, 21 Oct Tue
    HAN Hanoi
    1h 50m

    Terug: Hanoi naar Zanzibar Via Hong Kong, Addis Abeba

    HAN
    7:30 pm
    1h 50m
    HKG
    10:20 pm
    2h 15m
    HKG
    12:35 am
    11h
    ADD
    6:35 am
    3h 45m
    ADD
    10:20 am
    4h 20m
    ZNZ
    2:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    CX5294
    7:30 pm, 16 Nov Sun
    HANHAN Hanoi
    10:20 pm, 16 Nov Sun
    HKG Hong Kong
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Dragonair

    2h 15m overstap in Hong Kong (HKG)
    ET609
    12:35 am, 17 Nov Mon
    HKGHKG Hong Kong
    6:35 am, 17 Nov Mon
    ADD Addis Abeba
    11h
    3h 45m overstap in Addis Abeba (ADD)
    ET815
    10:20 am, 17 Nov Mon
    ADDADD Addis Abeba
    2:40 pm, 17 Nov Mon
    ZNZ Zanzibar
    4h 20m
    Vertrek: Mon, 20 Oct Terug: Sun, 16 Nov Zanzibar naar Hanoi Mon, 20 Oct - Sun, 16 Nov
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 21h 20m
    7:35 pm ZNZ - 8:55 pm (+1) HAN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 21h 55m
    4:15 pm HAN - 10:10 am (+1) ZNZ
    1 503
    smartfares.com
    Toon details

    Uitgaand: Zanzibar naar Hanoi Via Nairobi, Bangkok

    ZNZ
    7:35 pm
    1h 40m
    NBO
    9:15 pm
    2h 44m
    NBO
    11:59 pm
    9h 36m
    BKK
    1:35 pm (+1)
    5h 30m
    BKK
    7:05 pm
    1h 50m
    HAN
    8:55 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    PW715
    7:35 pm, 20 Oct Mon
    ZNZZNZ Zanzibar
    9:15 pm, 20 Oct Mon
    NBO Nairobi
    1h 40m
    2h 44m overstap in Nairobi (NBO)
    KQ860
    11:59 pm, 20 Oct Mon
    NBONBO Nairobi
    1:35 pm, 21 Oct Tue
    BKK Bangkok
    9h 36m
    5h 30m overstap in Bangkok (BKK)
    KQ5653
    7:05 pm, 21 Oct Tue
    BKKBKK Bangkok
    8:55 pm, 21 Oct Tue
    HAN Hanoi
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Vietnam Airlines

    Terug: Hanoi naar Zanzibar Via Bangkok, Nairobi

    HAN
    4:15 pm
    1h 50m
    BKK
    6:05 pm
    6h 30m
    BKK
    12:35 am
    8h 40m
    NBO
    5:15 am
    2h 55m
    NBO
    8:10 am
    2h
    ZNZ
    10:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    VN613
    4:15 pm, 16 Nov Sun
    HANHAN Hanoi
    6:05 pm, 16 Nov Sun
    BKK Bangkok
    1h 50m
    6h 30m overstap in Bangkok (BKK)
    KQ887
    12:35 am, 17 Nov Mon
    BKKBKK Bangkok
    5:15 am, 17 Nov Mon
    NBO Nairobi
    8h 40m
    2h 55m overstap in Nairobi (NBO)
    PW710
    8:10 am, 17 Nov Mon
    NBONBO Nairobi
    10:10 am, 17 Nov Mon
    ZNZ Zanzibar
    2h
    Vertrek: Mon, 20 Oct Terug: Sun, 16 Nov Zanzibar naar Hanoi Mon, 20 Oct - Sun, 16 Nov
    Kenya Airways 2+ stops 21h 20m
    7:35 pm ZNZ - 8:55 pm (+1) HAN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 21h 55m
    4:15 pm HAN - 10:10 am (+1) ZNZ
    1 519
    smartfares.com
    Toon details

    Uitgaand: Zanzibar naar Hanoi Via Nairobi, Bangkok

    ZNZ
    7:35 pm
    1h 40m
    NBO
    9:15 pm
    2h 44m
    NBO
    11:59 pm
    9h 36m
    BKK
    1:35 pm (+1)
    5h 30m
    BKK
    7:05 pm
    1h 50m
    HAN
    8:55 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KQ6715
    7:35 pm, 20 Oct Mon
    ZNZZNZ Zanzibar
    9:15 pm, 20 Oct Mon
    NBO Nairobi
    1h 40m

    * Codeshare uitgevoerd door Precision Air

    2h 44m overstap in Nairobi (NBO)
    KQ860
    11:59 pm, 20 Oct Mon
    NBONBO Nairobi
    1:35 pm, 21 Oct Tue
    BKK Bangkok
    9h 36m
    5h 30m overstap in Bangkok (BKK)
    KQ5653
    7:05 pm, 21 Oct Tue
    BKKBKK Bangkok
    8:55 pm, 21 Oct Tue
    HAN Hanoi
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Vietnam Airlines

    Terug: Hanoi naar Zanzibar Via Bangkok, Nairobi

    HAN
    4:15 pm
    1h 50m
    BKK
    6:05 pm
    6h 30m
    BKK
    12:35 am
    8h 40m
    NBO
    5:15 am
    2h 55m
    NBO
    8:10 am
    2h
    ZNZ
    10:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    VN613
    4:15 pm, 16 Nov Sun
    HANHAN Hanoi
    6:05 pm, 16 Nov Sun
    BKK Bangkok
    1h 50m
    6h 30m overstap in Bangkok (BKK)
    KQ887
    12:35 am, 17 Nov Mon
    BKKBKK Bangkok
    5:15 am, 17 Nov Mon
    NBO Nairobi
    8h 40m
    2h 55m overstap in Nairobi (NBO)
    PW710
    8:10 am, 17 Nov Mon
    NBONBO Nairobi
    10:10 am, 17 Nov Mon
    ZNZ Zanzibar
    2h
    Vertrek: Mon, 20 Oct Terug: Sun, 16 Nov Zanzibar naar Hanoi Mon, 20 Oct - Sun, 16 Nov
    Kenya Airways 2+ stops 21h 20m
    7:35 pm ZNZ - 8:55 pm (+1) HAN
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 2+ stops 21h 55m
    4:15 pm HAN - 10:10 am (+1) ZNZ
    1 520
    smartfares.com
    Toon details

    Uitgaand: Zanzibar naar Hanoi Via Nairobi, Bangkok

    ZNZ
    7:35 pm
    1h 40m
    NBO
    9:15 pm
    2h 44m
    NBO
    11:59 pm
    9h 36m
    BKK
    1:35 pm (+1)
    5h 30m
    BKK
    7:05 pm
    1h 50m
    HAN
    8:55 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KQ6715
    7:35 pm, 20 Oct Mon
    ZNZZNZ Zanzibar
    9:15 pm, 20 Oct Mon
    NBO Nairobi
    1h 40m

    * Codeshare uitgevoerd door Precision Air

    2h 44m overstap in Nairobi (NBO)
    KQ860
    11:59 pm, 20 Oct Mon
    NBONBO Nairobi
    1:35 pm, 21 Oct Tue
    BKK Bangkok
    9h 36m
    5h 30m overstap in Bangkok (BKK)
    KQ5653
    7:05 pm, 21 Oct Tue
    BKKBKK Bangkok
    8:55 pm, 21 Oct Tue
    HAN Hanoi
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Vietnam Airlines

    Terug: Hanoi naar Zanzibar Via Bangkok, Nairobi

    HAN
    4:15 pm
    1h 50m
    BKK
    6:05 pm
    6h 30m
    BKK
    12:35 am
    8h 40m
    NBO
    5:15 am
    2h 55m
    NBO
    8:10 am
    2h
    ZNZ
    10:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    VN613
    4:15 pm, 16 Nov Sun
    HANHAN Hanoi
    6:05 pm, 16 Nov Sun
    BKK Bangkok
    1h 50m
    6h 30m overstap in Bangkok (BKK)
    KQ887
    12:35 am, 17 Nov Mon
    BKKBKK Bangkok
    5:15 am, 17 Nov Mon
    NBO Nairobi
    8h 40m
    2h 55m overstap in Nairobi (NBO)
    KQ6710
    8:10 am, 17 Nov Mon
    NBONBO Nairobi
    10:10 am, 17 Nov Mon
    ZNZ Zanzibar
    2h

    * Codeshare uitgevoerd door Precision Air