×
Vluchten
  • Nieuwe zoekopdracht
  • Recente zoekopdrachten
  • Enkel
  • Retour

Recente zoekopdrachten

    Goedkope Vluchten vanaf Taipei
    (Pas zoekactie aan)
    • Thema's
    • Bestemmingen
    • Luchtvaartmaatschappijen
    • Vluchten

    Goedkope Vluchten vanaf Taipei

    Airline Results Price View
    Toon Alle Maatschappijen Selecteer
    AirAsia 10120 resultaten 33 Selecteer
    TransAsia Airways 5887 resultaten 36 Selecteer
    Tigerair Taiwan 3636 resultaten 92 Selecteer
    V Air 1112 resultaten 96 Selecteer
    Cebu Pacific 1044 resultaten 97 Selecteer
    VietJet Air 712 resultaten 100 Selecteer
    Cathay Pacific 258546 resultaten 112 Selecteer
    Scoot 4968 resultaten 125 Selecteer
    Peach 7965 resultaten 127 Selecteer
    Jetstar Airways 3300 resultaten 136 Selecteer
    Jeju Air 279 resultaten 139 Selecteer
    Tigerair 1519 resultaten 140 Selecteer
    Mandarin Airlines 386 resultaten 149 Selecteer
    PAL Express 65 resultaten 154 Selecteer
    Philippine Airlines 3145 resultaten 158 Selecteer
    Vanilla Air 8164 resultaten 172 Selecteer
    Xiamen Airlines 753 resultaten 177 Selecteer
    Hong Kong Airlines 16059 resultaten 177 Selecteer
    Indonesia AirAsia X 38 resultaten 186 Selecteer
    Dragonair 15197 resultaten 188 Selecteer
    Hainan Airlines 331 resultaten 193 Selecteer
    Skymark Airlines 135 resultaten 204 Selecteer
    China Southern Airlines 5113 resultaten 211 Selecteer
    China Eastern Airlines 7079 resultaten 211 Selecteer
    Shanghai Airlines 2847 resultaten 211 Selecteer
    Shenzhen Airlines 143 resultaten 215 Selecteer
    EastarJet 563 resultaten 216 Selecteer
    Malaysia Airlines 4153 resultaten 216 Selecteer
    Vietnam Airlines 3474 resultaten 220 Selecteer
    Jetstar Japan 63 resultaten 222 Selecteer
    Korean Air 7766 resultaten 224 Selecteer
    Air Macau 1306 resultaten 229 Selecteer
    Air China 2108 resultaten 231 Selecteer
    Juneyao Airlines 3 resultaten 252 Selecteer
    China Airlines 31405 resultaten 253 Selecteer
    Hahn Air Systems 640 resultaten 259 Selecteer
    Asiana Airlines 4116 resultaten 262 Selecteer
    Air Busan 59 resultaten 314 Selecteer
    Bangkok Airways 1265 resultaten 327 Selecteer
    All Nippon Airways 13557 resultaten 329 Selecteer
    Japan Airlines 7305 resultaten 340 Selecteer
    EVA Air 16260 resultaten 344 Selecteer
    Delta Air Lines 142 resultaten 361 Selecteer
    Garuda Indonesia 1499 resultaten 485 Selecteer
    Centurion Air Cargo 1 resultaat 524 Selecteer
    HK Express 3 resultaten 525 Selecteer
    Shandong Airlines 4 resultaten 526 Selecteer
    United Airlines 77 resultaten 543 Selecteer
    Sichuan Airlines 25 resultaten 547 Selecteer
    Air India 153 resultaten 555 Selecteer
    Themes Results Price View
    Alle Thema's Toon Steden
    Foodie 343051 resultaten 33 Toon Steden
    Vermaak 295154 resultaten 33 Toon Steden
    Straatmarkten 274626 resultaten 33 Toon Steden
    Historisch 134627 resultaten 33 Toon Steden
    Cultureel 267133 resultaten 96 Toon Steden
    LGBT-vriendelijk 262608 resultaten 96 Toon Steden
    Winkelen 274078 resultaten 112 Toon Steden
    Familie-vriendelijk 216795 resultaten 112 Toon Steden
    Romantisch 45143 resultaten 115 Toon Steden
    Buitenshuis 14821 resultaten 115 Toon Steden
    Cities Results Price View
    Alle Steden Selecteer
    Ho Chi Minh City 13371 resultaten 33 Selecteer
    Kinmen 370 resultaten 36 Selecteer
    Makung 67 resultaten 38 Selecteer
    Hualien Stad 33 resultaten 60 Selecteer
    Macau 2824 resultaten 92 Selecteer
    Bangkok 5790 resultaten 96 Selecteer
    Manila 6869 resultaten 97 Selecteer
    Hong Kong 153351 resultaten 112 Selecteer
    Chiang Mai 3195 resultaten 115 Selecteer
    Okinawa 4210 resultaten 124 Selecteer
    Perth 2336 resultaten 125 Selecteer
    Kota Kinabalu 1407 resultaten 132 Selecteer
    Singapore 19609 resultaten 136 Selecteer
    Busan 2219 resultaten 139 Selecteer
    Cebu 207 resultaten 147 Selecteer
    Tokyo 20081 resultaten 159 Selecteer
    Jeju 435 resultaten 160 Selecteer
    Kuala Lumpur 10594 resultaten 161 Selecteer
    Melbourne 6441 resultaten 173 Selecteer
    Osaka 19045 resultaten 176 Selecteer
    Xiamen 1066 resultaten 177 Selecteer
    Kalibo 301 resultaten 180 Selecteer
    Puerto Princesa 89 resultaten 183 Selecteer
    Ilo-Ilo 47 resultaten 185 Selecteer
    Sjanghai 3313 resultaten 185 Selecteer
    Bali 1684 resultaten 186 Selecteer
    Guangzhou 2904 resultaten 189 Selecteer
    Tagbilaran 2660 resultaten 194 Selecteer
    Fukuoka 277 resultaten 204 Selecteer
    Caticlan 7934 resultaten 205 Selecteer
    Haikou 2504 resultaten 206 Selecteer
    Surabaya 152 resultaten 206 Selecteer
    Nanjing 261 resultaten 210 Selecteer
    Seoul 1106 resultaten 212 Selecteer
    Bacolod 1093 resultaten 213 Selecteer
    Jakarta 12285 resultaten 214 Selecteer
    Shenzhen 1930 resultaten 215 Selecteer
    Hangzhou 20 resultaten 215 Selecteer
    Xuzhou 6731 resultaten 215 Selecteer
    Sanya 134 resultaten 218 Selecteer
    Phuket 505 resultaten 221 Selecteer
    Beijing 2 resultaten 225 Selecteer
    Changsha 142 resultaten 225 Selecteer
    Jinjiang 1802 resultaten 226 Selecteer
    Roxas 2902 resultaten 226 Selecteer
    Kota Bharu 396 resultaten 232 Selecteer
    Krabi 8 resultaten 234 Selecteer
    Kaohsiung 105 resultaten 234 Selecteer
    Nagoya 39 resultaten 236 Selecteer
    Qingdao 6 resultaten 238 Selecteer
    Vertrek: Tue, 29 Mar Terug: Mon, 4 Apr Taipei naar Ho Chi Minh City
    AirAsia 1 stop 13h 25m
    11:45 pm TPE 12:10 pm 30 Mar SGN
    AirAsia 1 stop 8h 45m
    12:40 SGN 22:25 TPE
    33
    onetravel.com
    Toon details
    TPE SGN
    Tue, 29 Mar - Mon, 4 Apr

    Uitgaand: Taipei naar Ho Chi Minh City Via Kuala Lumpur TPE 23:45 12:10 SGN 13h 25m · Via KUL

    TPE Taipei
    23:45
    D7377
    Duration: 4h 35m
    KUL Kuala Lumpur
    04:20
    30 Mar
    6h 55m layover
    KUL Kuala Lumpur
    11:15
    AK528
    Duration: 1h 55m
    SGN Ho Chi Minh City
    12:10
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    D7377
    TPETPE Taipei
    23:45, din 29 mar
    KUL Kuala Lumpur
    04:20, woe 30 mar
    4h 35m
    6h 55m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    AK528
    KULKUL Kuala Lumpur
    11:15, woe 30 mar
    SGN Ho Chi Minh City
    12:10, woe 30 mar
    1h 55m
    Show alle details

    Terug: Ho Chi Minh City naar Taipei Via Kuala Lumpur SGN 12:40 22:25 TPE 8h 45m · Via KUL

    SGN Ho Chi Minh City
    12:40
    AK529
    Duration: 1h 50m
    KUL Kuala Lumpur
    15:30
    2h 15m layover
    KUL Kuala Lumpur
    17:45
    D7376
    Duration: 4h 40m
    TPE Taipei
    22:25
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AK529
    SGNSGN Ho Chi Minh City
    12:40, maa 4 apr
    KUL Kuala Lumpur
    15:30, maa 4 apr
    1h 50m
    2h 15m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    D7376
    KULKUL Kuala Lumpur
    17:45, maa 4 apr
    TPE Taipei
    22:25, maa 4 apr
    4h 40m
    Show alle details
    Vertrek: Tue, 29 Mar Terug: Mon, 4 Apr Taipei naar Ho Chi Minh City
    AirAsia 1 stop 9h 20m
    11:45 pm TPE 8:05 am 30 Mar SGN
    AirAsia 1 stop 12h 50m
    08:35 SGN 22:25 TPE
    33
    onetravel.com
    Toon details
    TPE SGN
    Tue, 29 Mar - Mon, 4 Apr

    Uitgaand: Taipei naar Ho Chi Minh City Via Kuala Lumpur TPE 23:45 08:05 SGN 9h 20m · Via KUL

    TPE Taipei
    23:45
    D7377
    Duration: 4h 35m
    KUL Kuala Lumpur
    04:20
    30 Mar
    2h 45m layover
    KUL Kuala Lumpur
    07:05
    AK520
    Duration: 2h
    SGN Ho Chi Minh City
    08:05
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    D7377
    TPETPE Taipei
    23:45, din 29 mar
    KUL Kuala Lumpur
    04:20, woe 30 mar
    4h 35m
    2h 45m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    AK520
    KULKUL Kuala Lumpur
    07:05, woe 30 mar
    SGN Ho Chi Minh City
    08:05, woe 30 mar
    2h
    Show alle details

    Terug: Ho Chi Minh City naar Taipei Via Kuala Lumpur SGN 08:35 22:25 TPE 12h 50m · Via KUL

    SGN Ho Chi Minh City
    08:35
    AK521
    Duration: 1h 50m
    KUL Kuala Lumpur
    11:25
    6h 20m layover
    KUL Kuala Lumpur
    17:45
    D7376
    Duration: 4h 40m
    TPE Taipei
    22:25
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AK521
    SGNSGN Ho Chi Minh City
    08:35, maa 4 apr
    KUL Kuala Lumpur
    11:25, maa 4 apr
    1h 50m
    6h 20m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    D7376
    KULKUL Kuala Lumpur
    17:45, maa 4 apr
    TPE Taipei
    22:25, maa 4 apr
    4h 40m
    Show alle details
    Vertrek: Tue, 29 Mar Terug: Mon, 4 Apr Taipei naar Ho Chi Minh City
    AirAsia 1 stop 13h 25m
    11:45 pm TPE 12:10 pm 30 Mar SGN
    AirAsia 1 stop 8h
    13:25 SGN 22:25 TPE
    33
    onetravel.com
    Toon details
    TPE SGN
    Tue, 29 Mar - Mon, 4 Apr

    Uitgaand: Taipei naar Ho Chi Minh City Via Kuala Lumpur TPE 23:45 12:10 SGN 13h 25m · Via KUL

    TPE Taipei
    23:45
    D7377
    Duration: 4h 35m
    KUL Kuala Lumpur
    04:20
    30 Mar
    6h 55m layover
    KUL Kuala Lumpur
    11:15
    AK528
    Duration: 1h 55m
    SGN Ho Chi Minh City
    12:10
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    D7377
    TPETPE Taipei
    23:45, din 29 mar
    KUL Kuala Lumpur
    04:20, woe 30 mar
    4h 35m
    6h 55m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    AK528
    KULKUL Kuala Lumpur
    11:15, woe 30 mar
    SGN Ho Chi Minh City
    12:10, woe 30 mar
    1h 55m
    Show alle details

    Terug: Ho Chi Minh City naar Taipei Via Kuala Lumpur SGN 13:25 22:25 TPE 8h · Via KUL

    SGN Ho Chi Minh City
    13:25
    AK527
    Duration: 1h 50m
    KUL Kuala Lumpur
    16:15
    1h 30m layover
    KUL Kuala Lumpur
    17:45
    D7376
    Duration: 4h 40m
    TPE Taipei
    22:25
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AK527
    SGNSGN Ho Chi Minh City
    13:25, maa 4 apr
    KUL Kuala Lumpur
    16:15, maa 4 apr
    1h 50m
    1h 30m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    D7376
    KULKUL Kuala Lumpur
    17:45, maa 4 apr
    TPE Taipei
    22:25, maa 4 apr
    4h 40m
    Show alle details
    Vertrek: Tue, 29 Mar Terug: Mon, 4 Apr Taipei naar Ho Chi Minh City
    AirAsia 1 stop 14h 10m
    11:45 pm TPE 12:55 pm 30 Mar SGN
    AirAsia 1 stop 12h 50m
    08:35 SGN 22:25 TPE
    33
    onetravel.com
    Toon details
    TPE SGN
    Tue, 29 Mar - Mon, 4 Apr

    Uitgaand: Taipei naar Ho Chi Minh City Via Kuala Lumpur TPE 23:45 12:55 SGN 14h 10m · Via KUL

    TPE Taipei
    23:45
    D7377
    Duration: 4h 35m
    KUL Kuala Lumpur
    04:20
    30 Mar
    7h 40m layover
    KUL Kuala Lumpur
    12:00
    AK526
    Duration: 1h 55m
    SGN Ho Chi Minh City
    12:55
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    D7377
    TPETPE Taipei
    23:45, din 29 mar
    KUL Kuala Lumpur
    04:20, woe 30 mar
    4h 35m
    7h 40m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    AK526
    KULKUL Kuala Lumpur
    12:00, woe 30 mar
    SGN Ho Chi Minh City
    12:55, woe 30 mar
    1h 55m
    Show alle details

    Terug: Ho Chi Minh City naar Taipei Via Kuala Lumpur SGN 08:35 22:25 TPE 12h 50m · Via KUL

    SGN Ho Chi Minh City
    08:35
    AK521
    Duration: 1h 50m
    KUL Kuala Lumpur
    11:25
    6h 20m layover
    KUL Kuala Lumpur
    17:45
    D7376
    Duration: 4h 40m
    TPE Taipei
    22:25
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AK521
    SGNSGN Ho Chi Minh City
    08:35, maa 4 apr
    KUL Kuala Lumpur
    11:25, maa 4 apr
    1h 50m
    6h 20m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    D7376
    KULKUL Kuala Lumpur
    17:45, maa 4 apr
    TPE Taipei
    22:25, maa 4 apr
    4h 40m
    Show alle details
    Vertrek: Tue, 29 Mar Terug: Mon, 4 Apr Taipei naar Ho Chi Minh City
    AirAsia 1 stop 9h 20m
    11:45 pm TPE 8:05 am 30 Mar SGN
    AirAsia 1 stop 8h 45m
    12:40 SGN 22:25 TPE
    33
    onetravel.com
    Toon details
    TPE SGN
    Tue, 29 Mar - Mon, 4 Apr

    Uitgaand: Taipei naar Ho Chi Minh City Via Kuala Lumpur TPE 23:45 08:05 SGN 9h 20m · Via KUL

    TPE Taipei
    23:45
    D7377
    Duration: 4h 35m
    KUL Kuala Lumpur
    04:20
    30 Mar
    2h 45m layover
    KUL Kuala Lumpur
    07:05
    AK520
    Duration: 2h
    SGN Ho Chi Minh City
    08:05
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    D7377
    TPETPE Taipei
    23:45, din 29 mar
    KUL Kuala Lumpur
    04:20, woe 30 mar
    4h 35m
    2h 45m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    AK520
    KULKUL Kuala Lumpur
    07:05, woe 30 mar
    SGN Ho Chi Minh City
    08:05, woe 30 mar
    2h
    Show alle details

    Terug: Ho Chi Minh City naar Taipei Via Kuala Lumpur SGN 12:40 22:25 TPE 8h 45m · Via KUL

    SGN Ho Chi Minh City
    12:40
    AK529
    Duration: 1h 50m
    KUL Kuala Lumpur
    15:30
    2h 15m layover
    KUL Kuala Lumpur
    17:45
    D7376
    Duration: 4h 40m
    TPE Taipei
    22:25
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AK529
    SGNSGN Ho Chi Minh City
    12:40, maa 4 apr
    KUL Kuala Lumpur
    15:30, maa 4 apr
    1h 50m
    2h 15m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    D7376
    KULKUL Kuala Lumpur
    17:45, maa 4 apr
    TPE Taipei
    22:25, maa 4 apr
    4h 40m
    Show alle details
    Vertrek: Tue, 29 Mar Terug: Mon, 4 Apr Taipei naar Ho Chi Minh City
    AirAsia 1 stop 14h 10m
    11:45 pm TPE 12:55 pm 30 Mar SGN
    AirAsia 1 stop 8h 45m
    12:40 SGN 22:25 TPE
    33
    onetravel.com
    Toon details
    TPE SGN
    Tue, 29 Mar - Mon, 4 Apr

    Uitgaand: Taipei naar Ho Chi Minh City Via Kuala Lumpur TPE 23:45 12:55 SGN 14h 10m · Via KUL

    TPE Taipei
    23:45
    D7377
    Duration: 4h 35m
    KUL Kuala Lumpur
    04:20
    30 Mar
    7h 40m layover
    KUL Kuala Lumpur
    12:00
    AK526
    Duration: 1h 55m
    SGN Ho Chi Minh City
    12:55
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    D7377
    TPETPE Taipei
    23:45, din 29 mar
    KUL Kuala Lumpur
    04:20, woe 30 mar
    4h 35m
    7h 40m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    AK526
    KULKUL Kuala Lumpur
    12:00, woe 30 mar
    SGN Ho Chi Minh City
    12:55, woe 30 mar
    1h 55m
    Show alle details

    Terug: Ho Chi Minh City naar Taipei Via Kuala Lumpur SGN 12:40 22:25 TPE 8h 45m · Via KUL

    SGN Ho Chi Minh City
    12:40
    AK529
    Duration: 1h 50m
    KUL Kuala Lumpur
    15:30
    2h 15m layover
    KUL Kuala Lumpur
    17:45
    D7376
    Duration: 4h 40m
    TPE Taipei
    22:25
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AK529
    SGNSGN Ho Chi Minh City
    12:40, maa 4 apr
    KUL Kuala Lumpur
    15:30, maa 4 apr
    1h 50m
    2h 15m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    D7376
    KULKUL Kuala Lumpur
    17:45, maa 4 apr
    TPE Taipei
    22:25, maa 4 apr
    4h 40m
    Show alle details
    Vertrek: Tue, 29 Mar Terug: Mon, 4 Apr Taipei naar Ho Chi Minh City
    AirAsia 1 stop 9h 20m
    11:45 pm TPE 8:05 am 30 Mar SGN
    AirAsia 1 stop 8h
    13:25 SGN 22:25 TPE
    33
    onetravel.com
    Toon details
    TPE SGN
    Tue, 29 Mar - Mon, 4 Apr

    Uitgaand: Taipei naar Ho Chi Minh City Via Kuala Lumpur TPE 23:45 08:05 SGN 9h 20m · Via KUL

    TPE Taipei
    23:45
    D7377
    Duration: 4h 35m
    KUL Kuala Lumpur
    04:20
    30 Mar
    2h 45m layover
    KUL Kuala Lumpur
    07:05
    AK520
    Duration: 2h
    SGN Ho Chi Minh City
    08:05
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    D7377
    TPETPE Taipei
    23:45, din 29 mar
    KUL Kuala Lumpur
    04:20, woe 30 mar
    4h 35m
    2h 45m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    AK520
    KULKUL Kuala Lumpur
    07:05, woe 30 mar
    SGN Ho Chi Minh City
    08:05, woe 30 mar
    2h
    Show alle details

    Terug: Ho Chi Minh City naar Taipei Via Kuala Lumpur SGN 13:25 22:25 TPE 8h · Via KUL

    SGN Ho Chi Minh City
    13:25
    AK527
    Duration: 1h 50m
    KUL Kuala Lumpur
    16:15
    1h 30m layover
    KUL Kuala Lumpur
    17:45
    D7376
    Duration: 4h 40m
    TPE Taipei
    22:25
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AK527
    SGNSGN Ho Chi Minh City
    13:25, maa 4 apr
    KUL Kuala Lumpur
    16:15, maa 4 apr
    1h 50m
    1h 30m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    D7376
    KULKUL Kuala Lumpur
    17:45, maa 4 apr
    TPE Taipei
    22:25, maa 4 apr
    4h 40m
    Show alle details
    Vertrek: Tue, 29 Mar Terug: Mon, 4 Apr Taipei naar Ho Chi Minh City
    AirAsia 1 stop 13h 25m
    11:45 pm TPE 12:10 pm 30 Mar SGN
    AirAsia 1 stop 12h 50m
    08:35 SGN 22:25 TPE
    33
    onetravel.com
    Toon details
    TPE SGN
    Tue, 29 Mar - Mon, 4 Apr

    Uitgaand: Taipei naar Ho Chi Minh City Via Kuala Lumpur TPE 23:45 12:10 SGN 13h 25m · Via KUL

    TPE Taipei
    23:45
    D7377
    Duration: 4h 35m
    KUL Kuala Lumpur
    04:20
    30 Mar
    6h 55m layover
    KUL Kuala Lumpur
    11:15
    AK528
    Duration: 1h 55m
    SGN Ho Chi Minh City
    12:10
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    D7377
    TPETPE Taipei
    23:45, din 29 mar
    KUL Kuala Lumpur
    04:20, woe 30 mar
    4h 35m
    6h 55m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    AK528
    KULKUL Kuala Lumpur
    11:15, woe 30 mar
    SGN Ho Chi Minh City
    12:10, woe 30 mar
    1h 55m
    Show alle details

    Terug: Ho Chi Minh City naar Taipei Via Kuala Lumpur SGN 08:35 22:25 TPE 12h 50m · Via KUL

    SGN Ho Chi Minh City
    08:35
    AK521
    Duration: 1h 50m
    KUL Kuala Lumpur
    11:25
    6h 20m layover
    KUL Kuala Lumpur
    17:45
    D7376
    Duration: 4h 40m
    TPE Taipei
    22:25
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AK521
    SGNSGN Ho Chi Minh City
    08:35, maa 4 apr
    KUL Kuala Lumpur
    11:25, maa 4 apr
    1h 50m
    6h 20m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    D7376
    KULKUL Kuala Lumpur
    17:45, maa 4 apr
    TPE Taipei
    22:25, maa 4 apr
    4h 40m
    Show alle details
    Vertrek: Tue, 29 Mar Terug: Mon, 4 Apr Taipei naar Ho Chi Minh City
    AirAsia 1 stop 14h 10m
    11:45 pm TPE 12:55 pm 30 Mar SGN
    AirAsia 1 stop 8h
    13:25 SGN 22:25 TPE
    33
    onetravel.com
    Toon details
    TPE SGN
    Tue, 29 Mar - Mon, 4 Apr

    Uitgaand: Taipei naar Ho Chi Minh City Via Kuala Lumpur TPE 23:45 12:55 SGN 14h 10m · Via KUL

    TPE Taipei
    23:45
    D7377
    Duration: 4h 35m
    KUL Kuala Lumpur
    04:20
    30 Mar
    7h 40m layover
    KUL Kuala Lumpur
    12:00
    AK526
    Duration: 1h 55m
    SGN Ho Chi Minh City
    12:55
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    D7377
    TPETPE Taipei
    23:45, din 29 mar
    KUL Kuala Lumpur
    04:20, woe 30 mar
    4h 35m
    7h 40m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    AK526
    KULKUL Kuala Lumpur
    12:00, woe 30 mar
    SGN Ho Chi Minh City
    12:55, woe 30 mar
    1h 55m
    Show alle details

    Terug: Ho Chi Minh City naar Taipei Via Kuala Lumpur SGN 13:25 22:25 TPE 8h · Via KUL

    SGN Ho Chi Minh City
    13:25
    AK527
    Duration: 1h 50m
    KUL Kuala Lumpur
    16:15
    1h 30m layover
    KUL Kuala Lumpur
    17:45
    D7376
    Duration: 4h 40m
    TPE Taipei
    22:25
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AK527
    SGNSGN Ho Chi Minh City
    13:25, maa 4 apr
    KUL Kuala Lumpur
    16:15, maa 4 apr
    1h 50m
    1h 30m overstap in Kuala Lumpur (KUL)
    D7376
    KULKUL Kuala Lumpur
    17:45, maa 4 apr
    TPE Taipei
    22:25, maa 4 apr
    4h 40m
    Show alle details
    Vertrek: Sat, 10 Oct Terug: Sun, 11 Oct Taipei naar Kinmen
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    12:30 pm TSA 1:40 pm KNH
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    14:20 KNH 15:30 TSA
    36
    tna.com.tw
    Toon details
    TSA KNH
    Sat, 10 Oct - Sun, 11 Oct

    Uitgaand: Taipei naar Kinmen TPE 12:30 13:40 KNH 1h 10m · Rechtstreeks

    TSA Taipei
    12:30
    GE2351
    Duration: 1h 10m
    KNH Kinmen
    13:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE2351
    TSATSA Taipei
    12:30, zat 10 okt
    KNH Kinmen
    13:40, zat 10 okt
    1h 10m
    Show alle details

    Terug: Kinmen naar Taipei KNH 14:20 15:30 TPE 1h 10m · Rechtstreeks

    KNH Kinmen
    14:20
    GE2362
    Duration: 1h 10m
    TSA Taipei
    15:30
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE2362
    KNHKNH Kinmen
    14:20, zon 11 okt
    TSA Taipei
    15:30, zon 11 okt
    1h 10m
    Show alle details
    Vertrek: Sat, 10 Oct Terug: Mon, 12 Oct Taipei naar Kinmen
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    1:30 pm TSA 2:40 pm KNH
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    14:20 KNH 15:30 TSA
    36
    tna.com.tw
    Toon details
    TSA KNH
    Sat, 10 Oct - Mon, 12 Oct

    Uitgaand: Taipei naar Kinmen TPE 13:30 14:40 KNH 1h 10m · Rechtstreeks

    TSA Taipei
    13:30
    GE237
    Duration: 1h 10m
    KNH Kinmen
    14:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE237
    TSATSA Taipei
    13:30, zat 10 okt
    KNH Kinmen
    14:40, zat 10 okt
    1h 10m
    Show alle details

    Terug: Kinmen naar Taipei KNH 14:20 15:30 TPE 1h 10m · Rechtstreeks

    KNH Kinmen
    14:20
    GE2362
    Duration: 1h 10m
    TSA Taipei
    15:30
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE2362
    KNHKNH Kinmen
    14:20, maa 12 okt
    TSA Taipei
    15:30, maa 12 okt
    1h 10m
    Show alle details
    Vertrek: Sat, 10 Oct Terug: Sun, 11 Oct Taipei naar Kinmen
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    12:30 pm TSA 1:40 pm KNH
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    13:30 KNH 14:40 TSA
    36
    tna.com.tw
    Toon details
    TSA KNH
    Sat, 10 Oct - Sun, 11 Oct

    Uitgaand: Taipei naar Kinmen TPE 12:30 13:40 KNH 1h 10m · Rechtstreeks

    TSA Taipei
    12:30
    GE2351
    Duration: 1h 10m
    KNH Kinmen
    13:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE2351
    TSATSA Taipei
    12:30, zat 10 okt
    KNH Kinmen
    13:40, zat 10 okt
    1h 10m
    Show alle details

    Terug: Kinmen naar Taipei KNH 13:30 14:40 TPE 1h 10m · Rechtstreeks

    KNH Kinmen
    13:30
    GE2342
    Duration: 1h 10m
    TSA Taipei
    14:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE2342
    KNHKNH Kinmen
    13:30, zon 11 okt
    TSA Taipei
    14:40, zon 11 okt
    1h 10m
    Show alle details
    Vertrek: Sat, 10 Oct Terug: Sun, 11 Oct Taipei naar Kinmen
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    3:30 pm TSA 4:40 pm KNH
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    11:10 KNH 12:20 TSA
    36
    tna.com.tw
    Toon details
    TSA KNH
    Sat, 10 Oct - Sun, 11 Oct

    Uitgaand: Taipei naar Kinmen TPE 15:30 16:40 KNH 1h 10m · Rechtstreeks

    TSA Taipei
    15:30
    GE239
    Duration: 1h 10m
    KNH Kinmen
    16:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE239
    TSATSA Taipei
    15:30, zat 10 okt
    KNH Kinmen
    16:40, zat 10 okt
    1h 10m
    Show alle details

    Terug: Kinmen naar Taipei KNH 11:10 12:20 TPE 1h 10m · Rechtstreeks

    KNH Kinmen
    11:10
    GE234
    Duration: 1h 10m
    TSA Taipei
    12:20
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE234
    KNHKNH Kinmen
    11:10, zon 11 okt
    TSA Taipei
    12:20, zon 11 okt
    1h 10m
    Show alle details
    Vertrek: Sat, 10 Oct Terug: Sun, 11 Oct Taipei naar Kinmen
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    1:30 pm TSA 2:40 pm KNH
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    13:30 KNH 14:40 TSA
    36
    tna.com.tw
    Toon details
    TSA KNH
    Sat, 10 Oct - Sun, 11 Oct

    Uitgaand: Taipei naar Kinmen TPE 13:30 14:40 KNH 1h 10m · Rechtstreeks

    TSA Taipei
    13:30
    GE237
    Duration: 1h 10m
    KNH Kinmen
    14:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE237
    TSATSA Taipei
    13:30, zat 10 okt
    KNH Kinmen
    14:40, zat 10 okt
    1h 10m
    Show alle details

    Terug: Kinmen naar Taipei KNH 13:30 14:40 TPE 1h 10m · Rechtstreeks

    KNH Kinmen
    13:30
    GE2342
    Duration: 1h 10m
    TSA Taipei
    14:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE2342
    KNHKNH Kinmen
    13:30, zon 11 okt
    TSA Taipei
    14:40, zon 11 okt
    1h 10m
    Show alle details
    Vertrek: Sat, 10 Oct Terug: Sun, 11 Oct Taipei naar Kinmen
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    1:30 pm TSA 2:40 pm KNH
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    14:20 KNH 15:30 TSA
    36
    tna.com.tw
    Toon details
    TSA KNH
    Sat, 10 Oct - Sun, 11 Oct

    Uitgaand: Taipei naar Kinmen TPE 13:30 14:40 KNH 1h 10m · Rechtstreeks

    TSA Taipei
    13:30
    GE237
    Duration: 1h 10m
    KNH Kinmen
    14:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE237
    TSATSA Taipei
    13:30, zat 10 okt
    KNH Kinmen
    14:40, zat 10 okt
    1h 10m
    Show alle details

    Terug: Kinmen naar Taipei KNH 14:20 15:30 TPE 1h 10m · Rechtstreeks

    KNH Kinmen
    14:20
    GE2362
    Duration: 1h 10m
    TSA Taipei
    15:30
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE2362
    KNHKNH Kinmen
    14:20, zon 11 okt
    TSA Taipei
    15:30, zon 11 okt
    1h 10m
    Show alle details
    Vertrek: Sat, 10 Oct Terug: Sun, 11 Oct Taipei naar Kinmen
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    12:30 pm TSA 1:40 pm KNH
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    11:10 KNH 12:20 TSA
    36
    tna.com.tw
    Toon details
    TSA KNH
    Sat, 10 Oct - Sun, 11 Oct

    Uitgaand: Taipei naar Kinmen TPE 12:30 13:40 KNH 1h 10m · Rechtstreeks

    TSA Taipei
    12:30
    GE2351
    Duration: 1h 10m
    KNH Kinmen
    13:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE2351
    TSATSA Taipei
    12:30, zat 10 okt
    KNH Kinmen
    13:40, zat 10 okt
    1h 10m
    Show alle details

    Terug: Kinmen naar Taipei KNH 11:10 12:20 TPE 1h 10m · Rechtstreeks

    KNH Kinmen
    11:10
    GE234
    Duration: 1h 10m
    TSA Taipei
    12:20
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE234
    KNHKNH Kinmen
    11:10, zon 11 okt
    TSA Taipei
    12:20, zon 11 okt
    1h 10m
    Show alle details
    Vertrek: Sat, 10 Oct Terug: Sun, 11 Oct Taipei naar Kinmen
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    12:30 pm TSA 1:40 pm KNH
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    10:10 KNH 11:20 TSA
    36
    tna.com.tw
    Toon details
    TSA KNH
    Sat, 10 Oct - Sun, 11 Oct

    Uitgaand: Taipei naar Kinmen TPE 12:30 13:40 KNH 1h 10m · Rechtstreeks

    TSA Taipei
    12:30
    GE2351
    Duration: 1h 10m
    KNH Kinmen
    13:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE2351
    TSATSA Taipei
    12:30, zat 10 okt
    KNH Kinmen
    13:40, zat 10 okt
    1h 10m
    Show alle details

    Terug: Kinmen naar Taipei KNH 10:10 11:20 TPE 1h 10m · Rechtstreeks

    KNH Kinmen
    10:10
    GE2322
    Duration: 1h 10m
    TSA Taipei
    11:20
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE2322
    KNHKNH Kinmen
    10:10, zon 11 okt
    TSA Taipei
    11:20, zon 11 okt
    1h 10m
    Show alle details
    Vertrek: Sat, 10 Oct Terug: Mon, 12 Oct Taipei naar Kinmen
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    3:30 pm TSA 4:40 pm KNH
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    14:20 KNH 15:30 TSA
    36
    tna.com.tw
    Toon details
    TSA KNH
    Sat, 10 Oct - Mon, 12 Oct

    Uitgaand: Taipei naar Kinmen TPE 15:30 16:40 KNH 1h 10m · Rechtstreeks

    TSA Taipei
    15:30
    GE239
    Duration: 1h 10m
    KNH Kinmen
    16:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE239
    TSATSA Taipei
    15:30, zat 10 okt
    KNH Kinmen
    16:40, zat 10 okt
    1h 10m
    Show alle details

    Terug: Kinmen naar Taipei KNH 14:20 15:30 TPE 1h 10m · Rechtstreeks

    KNH Kinmen
    14:20
    GE2362
    Duration: 1h 10m
    TSA Taipei
    15:30
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE2362
    KNHKNH Kinmen
    14:20, maa 12 okt
    TSA Taipei
    15:30, maa 12 okt
    1h 10m
    Show alle details
    Vertrek: Sat, 10 Oct Terug: Sun, 11 Oct Taipei naar Kinmen
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    3:30 pm TSA 4:40 pm KNH
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    13:30 KNH 14:40 TSA
    36
    tna.com.tw
    Toon details
    TSA KNH
    Sat, 10 Oct - Sun, 11 Oct

    Uitgaand: Taipei naar Kinmen TPE 15:30 16:40 KNH 1h 10m · Rechtstreeks

    TSA Taipei
    15:30
    GE239
    Duration: 1h 10m
    KNH Kinmen
    16:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE239
    TSATSA Taipei
    15:30, zat 10 okt
    KNH Kinmen
    16:40, zat 10 okt
    1h 10m
    Show alle details

    Terug: Kinmen naar Taipei KNH 13:30 14:40 TPE 1h 10m · Rechtstreeks

    KNH Kinmen
    13:30
    GE2342
    Duration: 1h 10m
    TSA Taipei
    14:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE2342
    KNHKNH Kinmen
    13:30, zon 11 okt
    TSA Taipei
    14:40, zon 11 okt
    1h 10m
    Show alle details
    Vertrek: Sat, 10 Oct Terug: Sun, 11 Oct Taipei naar Kinmen
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    8:30 am TSA 9:40 am KNH
    TransAsia Airways Rechtstreeks 1h 10m
    11:10 KNH 12:20 TSA
    36
    tna.com.tw
    Toon details
    TSA KNH
    Sat, 10 Oct - Sun, 11 Oct

    Uitgaand: Taipei naar Kinmen TPE 08:30 09:40 KNH 1h 10m · Rechtstreeks

    TSA Taipei
    08:30
    GE2311
    Duration: 1h 10m
    KNH Kinmen
    09:40
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE2311
    TSATSA Taipei
    08:30, zat 10 okt
    KNH Kinmen
    09:40, zat 10 okt
    1h 10m
    Show alle details

    Terug: Kinmen naar Taipei KNH 11:10 12:20 TPE 1h 10m · Rechtstreeks

    KNH Kinmen
    11:10
    GE234
    Duration: 1h 10m
    TSA Taipei
    12:20
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    GE234
    KNHKNH Kinmen
    11:10, zon 11 okt
    TSA Taipei
    12:20, zon 11 okt
    1h 10m
    Show alle details