• Prijs
    • Vertrek
    • Aankomst
    KLM 1 stop 21h 25m
    8:50 pm AMS - 12:15 am (+2) PER
    KLM 1 stop 21h 5m
    3:55 pm PER - 7:00 am (+1) AMS
    1 447
    ebookers.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Sat, 12 Jul - Fri, 8 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    8:50 pm
    12h 5m
    KUL
    2:55 pm (+1)
    3h 50m
    KUL
    6:45 pm
    5h 30m
    PER
    12:15 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL809
    Sat 12 Jul, 8:50 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sun 13 Jul, 2:55 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 5m
    3h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL4109
    Sun 13 Jul, 6:45 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Mon 14 Jul, 12:15 am
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Abu Dhabi International

    PER
    3:55 pm
    11h 30m
    AUH
    11:25 pm
    2h 25m
    AUH
    1:50 am
    7h 10m
    AMS
    7:00 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL3889
    Fri 8 Aug, 3:55 pm
    PERPER Perth
    Fri 8 Aug, 11:25 pm
    AUH Abu Dhabi International
    11h 30m
    2h 25m overstap in Abu Dhabi International (AUH)
    KL438
    Sat 9 Aug, 1:50 am
    AUHAUH Abu Dhabi International
    Sat 9 Aug, 7:00 am
    AMS Amsterdam
    7h 10m
    KLM 1 stop 21h 25m
    8:50 pm AMS - 12:15 am (+2) PER
    KLM 1 stop 21h 5m
    3:55 pm PER - 7:00 am (+1) AMS
    1 453
    lastminute.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Sat, 12 Jul - Fri, 8 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    8:50 pm
    12h 5m
    KUL
    2:55 pm (+1)
    3h 50m
    KUL
    6:45 pm
    5h 30m
    PER
    12:15 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL809
    Sat 12 Jul, 8:50 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sun 13 Jul, 2:55 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 5m
    3h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL4109
    Sun 13 Jul, 6:45 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Mon 14 Jul, 12:15 am
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Abu Dhabi International

    PER
    3:55 pm
    11h 30m
    AUH
    11:25 pm
    2h 25m
    AUH
    1:50 am
    7h 10m
    AMS
    7:00 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL3889
    Fri 8 Aug, 3:55 pm
    PERPER Perth
    Fri 8 Aug, 11:25 pm
    AUH Abu Dhabi International
    11h 30m
    2h 25m overstap in Abu Dhabi International (AUH)
    KL438
    Sat 9 Aug, 1:50 am
    AUHAUH Abu Dhabi International
    Sat 9 Aug, 7:00 am
    AMS Amsterdam
    7h 10m
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 21h 25m
    8:50 pm AMS - 12:15 am (+2) PER
    KLM 1 stop 21h 5m
    3:55 pm PER - 7:00 am (+1) AMS
    1 505
    lastminute.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Sat, 12 Jul - Fri, 8 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    8:50 pm
    12h 5m
    KUL
    2:55 pm (+1)
    3h 50m
    KUL
    6:45 pm
    5h 30m
    PER
    12:15 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL809
    Sat 12 Jul, 8:50 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sun 13 Jul, 2:55 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 5m
    3h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    MH127
    Sun 13 Jul, 6:45 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Mon 14 Jul, 12:15 am
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Abu Dhabi International

    PER
    3:55 pm
    11h 30m
    AUH
    11:25 pm
    2h 25m
    AUH
    1:50 am
    7h 10m
    AMS
    7:00 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL3889
    Fri 8 Aug, 3:55 pm
    PERPER Perth
    Fri 8 Aug, 11:25 pm
    AUH Abu Dhabi International
    11h 30m
    2h 25m overstap in Abu Dhabi International (AUH)
    KL438
    Sat 9 Aug, 1:50 am
    AUHAUH Abu Dhabi International
    Sat 9 Aug, 7:00 am
    AMS Amsterdam
    7h 10m
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 21h
    12:00 pm AMS - 3:00 pm (+1) PER
    KLM 1 stop 21h 5m
    3:55 pm PER - 7:00 am (+1) AMS
    1 651
    lastminute.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Fri, 11 Jul - Sat, 9 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    12:00 pm
    12h 10m
    KUL
    6:10 am (+1)
    3h 20m
    KUL
    9:30 am
    5h 30m
    PER
    3:00 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL4103
    Fri 11 Jul, 12:00 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sat 12 Jul, 6:10 am
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 10m
    3h 20m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    MH125
    Sat 12 Jul, 9:30 am
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sat 12 Jul, 3:00 pm
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Abu Dhabi International

    PER
    3:55 pm
    11h 30m
    AUH
    11:25 pm
    2h 25m
    AUH
    1:50 am
    7h 10m
    AMS
    7:00 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL3889
    Sat 9 Aug, 3:55 pm
    PERPER Perth
    Sat 9 Aug, 11:25 pm
    AUH Abu Dhabi International
    11h 30m
    2h 25m overstap in Abu Dhabi International (AUH)
    KL438
    Sun 10 Aug, 1:50 am
    AUHAUH Abu Dhabi International
    Sun 10 Aug, 7:00 am
    AMS Amsterdam
    7h 10m
    KLM 1 stop 21h 25m
    8:50 pm AMS - 12:15 am (+2) PER
    KLM 1 stop 19h 30m
    4:25 pm PER - 5:55 am (+1) AMS
    1 665
    klm.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Sat, 12 Jul - Fri, 8 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    8:50 pm
    12h 5m
    KUL
    2:55 pm (+1)
    3h 50m
    KUL
    6:45 pm
    5h 30m
    PER
    12:15 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL809
    Sat 12 Jul, 8:50 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sun 13 Jul, 2:55 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 5m
    3h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL4109
    Sun 13 Jul, 6:45 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Mon 14 Jul, 12:15 am
    PER Perth
    5h 30m

    * Codeshare uitgevoerd door Malaysia Airlines

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Kuala Lumpur International

    PER
    4:25 pm
    5h 40m
    KUL
    10:05 pm
    1h 15m
    KUL
    11:20 pm
    12h 35m
    AMS
    5:55 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL4106
    Fri 8 Aug, 4:25 pm
    PERPER Perth
    Fri 8 Aug, 10:05 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    5h 40m

    * Codeshare uitgevoerd door Malaysia Airlines

    1h 15m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL810
    Fri 8 Aug, 11:20 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sat 9 Aug, 5:55 am
    AMS Amsterdam
    12h 35m
    KLM 1 stop 21h
    12:00 pm AMS - 3:00 pm (+1) PER
    KLM 1 stop 21h 5m
    3:55 pm PER - 7:00 am (+1) AMS
    1 693
    ebookers.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Sat, 12 Jul - Fri, 8 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    12:00 pm
    12h 10m
    KUL
    6:10 am (+1)
    3h 20m
    KUL
    9:30 am
    5h 30m
    PER
    3:00 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL4103
    Sat 12 Jul, 12:00 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sun 13 Jul, 6:10 am
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 10m
    3h 20m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL4107
    Sun 13 Jul, 9:30 am
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sun 13 Jul, 3:00 pm
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Abu Dhabi International

    PER
    3:55 pm
    11h 30m
    AUH
    11:25 pm
    2h 25m
    AUH
    1:50 am
    7h 10m
    AMS
    7:00 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL3889
    Fri 8 Aug, 3:55 pm
    PERPER Perth
    Fri 8 Aug, 11:25 pm
    AUH Abu Dhabi International
    11h 30m
    2h 25m overstap in Abu Dhabi International (AUH)
    KL438
    Sat 9 Aug, 1:50 am
    AUHAUH Abu Dhabi International
    Sat 9 Aug, 7:00 am
    AMS Amsterdam
    7h 10m
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 21h 25m
    8:50 pm AMS - 12:15 am (+2) PER
    KLM 1 stop 19h 30m
    4:25 pm PER - 5:55 am (+1) AMS
    1 725
    lastminute.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Sat, 12 Jul - Fri, 8 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    8:50 pm
    12h 5m
    KUL
    2:55 pm (+1)
    3h 50m
    KUL
    6:45 pm
    5h 30m
    PER
    12:15 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL809
    Sat 12 Jul, 8:50 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sun 13 Jul, 2:55 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 5m
    3h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    MH127
    Sun 13 Jul, 6:45 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Mon 14 Jul, 12:15 am
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Kuala Lumpur International

    PER
    4:25 pm
    5h 40m
    KUL
    10:05 pm
    1h 15m
    KUL
    11:20 pm
    12h 35m
    AMS
    5:55 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL4106
    Fri 8 Aug, 4:25 pm
    PERPER Perth
    Fri 8 Aug, 10:05 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    5h 40m
    1h 15m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL810
    Fri 8 Aug, 11:20 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sat 9 Aug, 5:55 am
    AMS Amsterdam
    12h 35m
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 21h 25m
    8:50 pm AMS - 12:15 am (+2) PER
    KLM 1 stop 19h 30m
    4:25 pm PER - 5:55 am (+1) AMS
    1 725
    lastminute.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Fri, 11 Jul - Sat, 9 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    8:50 pm
    12h 5m
    KUL
    2:55 pm (+1)
    3h 50m
    KUL
    6:45 pm
    5h 30m
    PER
    12:15 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL809
    Fri 11 Jul, 8:50 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sat 12 Jul, 2:55 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 5m
    3h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    MH127
    Sat 12 Jul, 6:45 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sun 13 Jul, 12:15 am
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Kuala Lumpur International

    PER
    4:25 pm
    5h 40m
    KUL
    10:05 pm
    1h 15m
    KUL
    11:20 pm
    12h 35m
    AMS
    5:55 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL4106
    Sat 9 Aug, 4:25 pm
    PERPER Perth
    Sat 9 Aug, 10:05 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    5h 40m
    1h 15m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL810
    Sat 9 Aug, 11:20 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sun 10 Aug, 5:55 am
    AMS Amsterdam
    12h 35m
    Singapore Airlines 1 stop 21h 25m
    11:15 am AMS - 2:40 pm (+1) PER
    Singapore Airlines 1 stop 20h
    5:10 pm PER - 7:10 am (+1) AMS
    1 727
    singaporeair.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Fri, 11 Jul - Sat, 9 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Singapore

    AMS
    11:15 am
    12h 35m
    SIN
    5:50 am (+1)
    3h 40m
    SIN
    9:30 am
    5h 10m
    PER
    2:40 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    SQ323
    Fri 11 Jul, 11:15 am
    AMSAMS Amsterdam
    Sat 12 Jul, 5:50 am
    SIN Singapore
    12h 35m
    3h 40m overstap in Singapore (SIN)
    SQ223
    Sat 12 Jul, 9:30 am
    SINSIN Singapore
    Sat 12 Jul, 2:40 pm
    PER Perth
    5h 10m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Singapore

    PER
    5:10 pm
    5h 25m
    SIN
    10:35 pm
    1h 20m
    SIN
    11:55 pm
    13h 15m
    AMS
    7:10 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    SQ214
    Sat 9 Aug, 5:10 pm
    PERPER Perth
    Sat 9 Aug, 10:35 pm
    SIN Singapore
    5h 25m
    1h 20m overstap in Singapore (SIN)
    SQ324
    Sat 9 Aug, 11:55 pm
    SINSIN Singapore
    Sun 10 Aug, 7:10 am
    AMS Amsterdam
    13h 15m
    Singapore Airlines 1 stop 19h 35m
    11:15 am AMS - 12:50 pm (+1) PER
    Singapore Airlines 1 stop 20h
    5:10 pm PER - 7:10 am (+1) AMS
    1 727
    singaporeair.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Fri, 11 Jul - Sat, 9 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Singapore

    AMS
    11:15 am
    12h 35m
    SIN
    5:50 am (+1)
    1h 55m
    SIN
    7:45 am
    5h 5m
    PER
    12:50 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    SQ323
    Fri 11 Jul, 11:15 am
    AMSAMS Amsterdam
    Sat 12 Jul, 5:50 am
    SIN Singapore
    12h 35m
    1h 55m overstap in Singapore (SIN)
    SQ213
    Sat 12 Jul, 7:45 am
    SINSIN Singapore
    Sat 12 Jul, 12:50 pm
    PER Perth
    5h 5m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Singapore

    PER
    5:10 pm
    5h 25m
    SIN
    10:35 pm
    1h 20m
    SIN
    11:55 pm
    13h 15m
    AMS
    7:10 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    SQ214
    Sat 9 Aug, 5:10 pm
    PERPER Perth
    Sat 9 Aug, 10:35 pm
    SIN Singapore
    5h 25m
    1h 20m overstap in Singapore (SIN)
    SQ324
    Sat 9 Aug, 11:55 pm
    SINSIN Singapore
    Sun 10 Aug, 7:10 am
    AMS Amsterdam
    13h 15m
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 21h
    12:00 pm AMS - 3:00 pm (+1) PER
    KLM 1 stop 21h 5m
    3:55 pm PER - 7:00 am (+1) AMS
    1 751
    lastminute.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Sat, 12 Jul - Fri, 8 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    12:00 pm
    12h 10m
    KUL
    6:10 am (+1)
    3h 20m
    KUL
    9:30 am
    5h 30m
    PER
    3:00 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL4103
    Sat 12 Jul, 12:00 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sun 13 Jul, 6:10 am
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 10m
    3h 20m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    MH125
    Sun 13 Jul, 9:30 am
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sun 13 Jul, 3:00 pm
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Abu Dhabi International

    PER
    3:55 pm
    11h 30m
    AUH
    11:25 pm
    2h 25m
    AUH
    1:50 am
    7h 10m
    AMS
    7:00 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL3889
    Fri 8 Aug, 3:55 pm
    PERPER Perth
    Fri 8 Aug, 11:25 pm
    AUH Abu Dhabi International
    11h 30m
    2h 25m overstap in Abu Dhabi International (AUH)
    KL438
    Sat 9 Aug, 1:50 am
    AUHAUH Abu Dhabi International
    Sat 9 Aug, 7:00 am
    AMS Amsterdam
    7h 10m
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 21h 25m
    8:50 pm AMS - 12:15 am (+2) PER
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 19h 30m
    4:25 pm PER - 5:55 am (+1) AMS
    1 778
    lastminute.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Fri, 11 Jul - Sat, 9 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    8:50 pm
    12h 5m
    KUL
    2:55 pm (+1)
    3h 50m
    KUL
    6:45 pm
    5h 30m
    PER
    12:15 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL809
    Fri 11 Jul, 8:50 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sat 12 Jul, 2:55 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 5m
    3h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    MH127
    Sat 12 Jul, 6:45 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sun 13 Jul, 12:15 am
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Kuala Lumpur International

    PER
    4:25 pm
    5h 40m
    KUL
    10:05 pm
    1h 15m
    KUL
    11:20 pm
    12h 35m
    AMS
    5:55 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    MH124
    Sat 9 Aug, 4:25 pm
    PERPER Perth
    Sat 9 Aug, 10:05 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    5h 40m
    1h 15m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL810
    Sat 9 Aug, 11:20 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sun 10 Aug, 5:55 am
    AMS Amsterdam
    12h 35m
    Malaysia Airlines 1 stop 21h 25m
    8:50 pm AMS - 12:15 am (+2) PER
    Malaysia Airlines 1 stop 20h 20m
    4:25 pm PER - 6:45 am (+1) AMS
    1 787
    ebookers.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Sat, 12 Jul - Fri, 8 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    8:50 pm
    12h 5m
    KUL
    2:55 pm (+1)
    3h 50m
    KUL
    6:45 pm
    5h 30m
    PER
    12:15 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    MH9017
    Sat 12 Jul, 8:50 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sun 13 Jul, 2:55 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 5m
    3h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    MH127
    Sun 13 Jul, 6:45 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Mon 14 Jul, 12:15 am
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Kuala Lumpur International

    PER
    4:25 pm
    5h 40m
    KUL
    10:05 pm
    1h 50m
    KUL
    11:55 pm
    12h 50m
    AMS
    6:45 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    MH124
    Fri 8 Aug, 4:25 pm
    PERPER Perth
    Fri 8 Aug, 10:05 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    5h 40m
    1h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    MH16
    Fri 8 Aug, 11:55 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sat 9 Aug, 6:45 am
    AMS Amsterdam
    12h 50m
    Malaysia Airlines 1 stop 21h 25m
    8:50 pm AMS - 12:15 am (+2) PER
    Malaysia Airlines 1 stop 20h 20m
    4:25 pm PER - 6:45 am (+1) AMS
    1 793
    lastminute.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Sat, 12 Jul - Fri, 8 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    8:50 pm
    12h 5m
    KUL
    2:55 pm (+1)
    3h 50m
    KUL
    6:45 pm
    5h 30m
    PER
    12:15 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    MH9017
    Sat 12 Jul, 8:50 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sun 13 Jul, 2:55 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 5m
    3h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    MH127
    Sun 13 Jul, 6:45 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Mon 14 Jul, 12:15 am
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Kuala Lumpur International

    PER
    4:25 pm
    5h 40m
    KUL
    10:05 pm
    1h 50m
    KUL
    11:55 pm
    12h 50m
    AMS
    6:45 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    MH124
    Fri 8 Aug, 4:25 pm
    PERPER Perth
    Fri 8 Aug, 10:05 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    5h 40m
    1h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    MH16
    Fri 8 Aug, 11:55 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sat 9 Aug, 6:45 am
    AMS Amsterdam
    12h 50m
    KLM 1 stop 21h 25m
    8:50 pm AMS - 12:15 am (+2) PER
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 20h 5m
    5:10 pm PER - 7:15 am (+1) AMS
    1 798
    lastminute.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Sat, 12 Jul - Fri, 8 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    8:50 pm
    12h 5m
    KUL
    2:55 pm (+1)
    3h 50m
    KUL
    6:45 pm
    5h 30m
    PER
    12:15 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL809
    Sat 12 Jul, 8:50 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sun 13 Jul, 2:55 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 5m
    3h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL4109
    Sun 13 Jul, 6:45 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Mon 14 Jul, 12:15 am
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Singapore

    PER
    5:10 pm
    5h 25m
    SIN
    10:35 pm
    1h 55m
    SIN
    12:30 am
    12h 45m
    AMS
    7:15 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    SQ214
    Fri 8 Aug, 5:10 pm
    PERPER Perth
    Fri 8 Aug, 10:35 pm
    SIN Singapore
    5h 25m
    1h 55m overstap in Singapore (SIN)
    KL836
    Sat 9 Aug, 12:30 am
    SINSIN Singapore
    Sat 9 Aug, 7:15 am
    AMS Amsterdam
    12h 45m
    KLM 1 stop 21h 25m
    8:50 pm AMS - 12:15 am (+2) PER
    Meerdere luchtvaartmaatschappijen 1 stop 19h 30m
    4:25 pm PER - 5:55 am (+1) AMS
    1 799
    lastminute.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Sat, 12 Jul - Fri, 8 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    8:50 pm
    12h 5m
    KUL
    2:55 pm (+1)
    3h 50m
    KUL
    6:45 pm
    5h 30m
    PER
    12:15 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL809
    Sat 12 Jul, 8:50 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sun 13 Jul, 2:55 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 5m
    3h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL4109
    Sun 13 Jul, 6:45 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Mon 14 Jul, 12:15 am
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Kuala Lumpur International

    PER
    4:25 pm
    5h 40m
    KUL
    10:05 pm
    1h 15m
    KUL
    11:20 pm
    12h 35m
    AMS
    5:55 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    MH124
    Fri 8 Aug, 4:25 pm
    PERPER Perth
    Fri 8 Aug, 10:05 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    5h 40m
    1h 15m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL810
    Fri 8 Aug, 11:20 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sat 9 Aug, 5:55 am
    AMS Amsterdam
    12h 35m
    KLM 1 stop 21h
    12:00 pm AMS - 3:00 pm (+1) PER
    KLM 1 stop 19h 30m
    4:25 pm PER - 5:55 am (+1) AMS
    1 811
    ebookers.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Fri, 11 Jul - Sat, 9 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    12:00 pm
    12h 10m
    KUL
    6:10 am (+1)
    3h 20m
    KUL
    9:30 am
    5h 30m
    PER
    3:00 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL4103
    Fri 11 Jul, 12:00 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sat 12 Jul, 6:10 am
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 10m
    3h 20m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL4107
    Sat 12 Jul, 9:30 am
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sat 12 Jul, 3:00 pm
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Kuala Lumpur International

    PER
    4:25 pm
    5h 40m
    KUL
    10:05 pm
    1h 15m
    KUL
    11:20 pm
    12h 35m
    AMS
    5:55 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL4106
    Sat 9 Aug, 4:25 pm
    PERPER Perth
    Sat 9 Aug, 10:05 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    5h 40m
    1h 15m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL810
    Sat 9 Aug, 11:20 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sun 10 Aug, 5:55 am
    AMS Amsterdam
    12h 35m
    KLM 1 stop 21h 25m
    8:50 pm AMS - 12:15 am (+2) PER
    KLM 1 stop 20h 20m
    4:25 pm PER - 6:45 am (+1) AMS
    1 811
    ebookers.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Sat, 12 Jul - Fri, 8 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    8:50 pm
    12h 5m
    KUL
    2:55 pm (+1)
    3h 50m
    KUL
    6:45 pm
    5h 30m
    PER
    12:15 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL809
    Sat 12 Jul, 8:50 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sun 13 Jul, 2:55 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 5m
    3h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL4109
    Sun 13 Jul, 6:45 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Mon 14 Jul, 12:15 am
    PER Perth
    5h 30m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Kuala Lumpur International

    PER
    4:25 pm
    5h 40m
    KUL
    10:05 pm
    1h 50m
    KUL
    11:55 pm
    12h 50m
    AMS
    6:45 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL4106
    Fri 8 Aug, 4:25 pm
    PERPER Perth
    Fri 8 Aug, 10:05 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    5h 40m
    1h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL4102
    Fri 8 Aug, 11:55 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sat 9 Aug, 6:45 am
    AMS Amsterdam
    12h 50m
    KLM 1 stop 21h 25m
    8:50 pm AMS - 12:15 am (+2) PER
    KLM 1 stop 20h 20m
    4:25 pm PER - 6:45 am (+1) AMS
    1 810
    airfrance.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Sat, 12 Jul - Fri, 8 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Kuala Lumpur International

    AMS
    8:50 pm
    12h 5m
    KUL
    2:55 pm (+1)
    3h 50m
    KUL
    6:45 pm
    5h 30m
    PER
    12:15 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL809
    Sat 12 Jul, 8:50 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Sun 13 Jul, 2:55 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    12h 5m
    3h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL4109
    Sun 13 Jul, 6:45 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Mon 14 Jul, 12:15 am
    PER Perth
    5h 30m

    * Codeshare uitgevoerd door Malaysia Airlines

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Kuala Lumpur International

    PER
    4:25 pm
    5h 40m
    KUL
    10:05 pm
    1h 50m
    KUL
    11:55 pm
    12h 50m
    AMS
    6:45 am (+1)
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    KL4106
    Fri 8 Aug, 4:25 pm
    PERPER Perth
    Fri 8 Aug, 10:05 pm
    KUL Kuala Lumpur International
    5h 40m

    * Codeshare uitgevoerd door Malaysia Airlines

    1h 50m overstap in Kuala Lumpur International (KUL)
    KL4102
    Fri 8 Aug, 11:55 pm
    KULKUL Kuala Lumpur International
    Sat 9 Aug, 6:45 am
    AMS Amsterdam
    12h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Malaysia Airlines

    Qantas 1 stop 20h 5m
    3:30 pm AMS - 5:35 pm (+1) PER
    Qantas 1 stop 21h 10m
    10:20 pm PER - 1:30 pm (+1) AMS
    1 838
    ebookers.com
    Toon details
    1d geleden gevonden
    Amsterdam naar Perth Fri, 11 Jul - Sat, 9 Aug

    Uitgaand: Amsterdam naar Perth Via Dubai

    AMS
    3:30 pm
    6h 29m
    DXB
    11:59 pm
    2h 56m
    DXB
    2:55 am
    10h 40m
    PER
    5:35 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    QF8148
    Fri 11 Jul, 3:30 pm
    AMSAMS Amsterdam
    Fri 11 Jul, 11:59 pm
    DXB Dubai
    6h 29m
    2h 56m overstap in Dubai (DXB)
    QF8420
    Sat 12 Jul, 2:55 am
    DXBDXB Dubai
    Sat 12 Jul, 5:35 pm
    PER Perth
    10h 40m

    Terug: Perth naar Amsterdam Via Dubai

    PER
    10:20 pm
    11h 5m
    DXB
    5:25 am (+1)
    3h
    DXB
    8:25 am
    7h 5m
    AMS
    1:30 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    QF8421
    Sat 9 Aug, 10:20 pm
    PERPER Perth
    Sun 10 Aug, 5:25 am
    DXB Dubai
    11h 5m
    3h overstap in Dubai (DXB)
    QF8147
    Sun 10 Aug, 8:25 am
    DXBDXB Dubai
    Sun 10 Aug, 1:30 pm
    AMS Amsterdam
    7h 5m

    Goedkope Vluchten naar Perth

    There are 1 airports in Perth, with over 192 airlines flying to Perth.

    Based on user search activity, the top five searched flights to Perth are Kuala Lumpur International naar Perth, Singapore naar Perth, Denpasar-Bali naar Perth, Jakarta naar Perth, Bangkok Suvarnabhumi naar Perth... Flight prices for these routes start at 67, 80, 88, 106, 128... respectively.

    Besides Wego's selection of Perth flights, we also have a wide choice of quality accommodation and cheap hotels in Perth. Compare room rates and book the best hotel deals for your holidays.