×
Vluchten
  • Nieuwe zoekopdracht
  • Recente zoekopdrachten
  • Enkel
  • Retour

Recente zoekopdrachten

    Goedkope Vluchten naar New York
    (Pas zoekactie aan)
    Prijs Waarschuwing
    • Luchtvaartmaatschappijen
    • Vluchten

    Goedkope Vluchten naar New York

    Airline Results Price View
    Toon Alle Maatschappijen Selecteer
    Air Canada 530 resultaten 481 Selecteer
    Swiss International Air Lines 118 resultaten 483 Selecteer
    Lufthansa 217 resultaten 499 Selecteer
    United Airlines 39 resultaten 522 Selecteer
    Icelandair 29 resultaten 542 Selecteer
    Aeroflot 17 resultaten 559 Selecteer
    TAP Portugal 3 resultaten 584 Selecteer
    Turkish Airlines 7 resultaten 589 Selecteer
    KLM 4621 resultaten 613 Selecteer
    Aer Lingus 16 resultaten 640 Selecteer
    Air France 1661 resultaten 644 Selecteer
    Scandinavian Airlines 4 resultaten 696 Selecteer
    Air Europa 12 resultaten 700 Selecteer
    Austrian Airlines 2 resultaten 708 Selecteer
    Delta Air Lines 127 resultaten 714 Selecteer
    British Airways 343 resultaten 722 Selecteer
    Iberia 83 resultaten 735 Selecteer
    Alitalia 32 resultaten 739 Selecteer
    Virgin Atlantic Airways 3 resultaten 791 Selecteer
    LOT Polish Airlines 1 resultaat 1 266 Selecteer
    Thomas Cook Airlines 2 resultaten 2 786 Selecteer
    Condor Flugdienst 1 resultaat 3 951 Selecteer
    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Air Canada 2+ stops 15h 52m
    7:00 am AMS 4:52 pm LGA
    Air Canada 2+ stops 14h 20m
    12:50 LGA 09:10 21 Jan AMS
    483
    aircanada.com
    Toon details
    AMS LGA
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Frankfurt, Toronto

    AMS
    7:00 am
    1h 5m
    FRA
    8:05 am
    1h 55m
    FRA
    10:00 am
    8h 25m
    YYZ
    12:25 pm
    2h 50m
    YYZ
    3:15 pm
    1h 37m
    LGA
    4:52 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC9076
    7:00 am, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    8:05 am, 13 Jan Wed
    FRA Frankfurt
    1h 5m

    * Codeshare uitgevoerd door Lufthansa

    1h 55m overstap in Frankfurt (FRA)
    AC873
    10:00 am, 13 Jan Wed
    FRAFRA Frankfurt
    12:25 pm, 13 Jan Wed
    YYZ Toronto
    8h 25m
    2h 50m overstap in Toronto (YYZ)
    AC716
    3:15 pm, 13 Jan Wed
    YYZYYZ Toronto
    4:52 pm, 13 Jan Wed
    LGA New York
    1h 37m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Montreal, Zurich

    LGA
    12:50 pm
    1h 25m
    YUL
    2:15 pm
    2h 40m
    YUL
    4:55 pm
    7h 25m
    ZRH
    6:20 am 21 Jan
    1h
    ZRH
    7:20 am
    1h 50m
    AMS
    9:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC7457
    12:50 pm, 20 Jan Wed
    LGALGA New York
    2:15 pm, 20 Jan Wed
    YUL Montreal
    1h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Air Georgian

    2h 40m overstap in Montreal (YUL)
    AC6820
    4:55 pm, 20 Jan Wed
    YULYUL Montreal
    6:20 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    1h overstap in Zurich (ZRH)
    AC6790
    7:20 am, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    9:10 am, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Air Canada 2+ stops 16h 52m
    7:00 am AMS 5:52 pm LGA
    Air Canada 2+ stops 14h 20m
    12:50 LGA 09:10 21 Jan AMS
    483
    aircanada.com
    Toon details
    AMS LGA
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Frankfurt, Toronto

    AMS
    7:00 am
    1h 5m
    FRA
    8:05 am
    1h 55m
    FRA
    10:00 am
    8h 25m
    YYZ
    12:25 pm
    3h 50m
    YYZ
    4:15 pm
    1h 37m
    LGA
    5:52 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC9076
    7:00 am, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    8:05 am, 13 Jan Wed
    FRA Frankfurt
    1h 5m

    * Codeshare uitgevoerd door Lufthansa

    1h 55m overstap in Frankfurt (FRA)
    AC873
    10:00 am, 13 Jan Wed
    FRAFRA Frankfurt
    12:25 pm, 13 Jan Wed
    YYZ Toronto
    8h 25m
    3h 50m overstap in Toronto (YYZ)
    AC718
    4:15 pm, 13 Jan Wed
    YYZYYZ Toronto
    5:52 pm, 13 Jan Wed
    LGA New York
    1h 37m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Montreal, Zurich

    LGA
    12:50 pm
    1h 25m
    YUL
    2:15 pm
    2h 40m
    YUL
    4:55 pm
    7h 25m
    ZRH
    6:20 am 21 Jan
    1h
    ZRH
    7:20 am
    1h 50m
    AMS
    9:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC7457
    12:50 pm, 20 Jan Wed
    LGALGA New York
    2:15 pm, 20 Jan Wed
    YUL Montreal
    1h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Air Georgian

    2h 40m overstap in Montreal (YUL)
    AC6820
    4:55 pm, 20 Jan Wed
    YULYUL Montreal
    6:20 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    1h overstap in Zurich (ZRH)
    AC6790
    7:20 am, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    9:10 am, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Air Canada 2+ stops 14h 52m
    7:00 am AMS 3:52 pm LGA
    Air Canada 2+ stops 14h 20m
    12:50 LGA 09:10 21 Jan AMS
    483
    aircanada.com
    Toon details
    AMS LGA
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Frankfurt, Toronto

    AMS
    7:00 am
    1h 5m
    FRA
    8:05 am
    1h 55m
    FRA
    10:00 am
    8h 25m
    YYZ
    12:25 pm
    1h 50m
    YYZ
    2:15 pm
    1h 37m
    LGA
    3:52 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC9076
    7:00 am, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    8:05 am, 13 Jan Wed
    FRA Frankfurt
    1h 5m

    * Codeshare uitgevoerd door Lufthansa

    1h 55m overstap in Frankfurt (FRA)
    AC873
    10:00 am, 13 Jan Wed
    FRAFRA Frankfurt
    12:25 pm, 13 Jan Wed
    YYZ Toronto
    8h 25m
    1h 50m overstap in Toronto (YYZ)
    AC714
    2:15 pm, 13 Jan Wed
    YYZYYZ Toronto
    3:52 pm, 13 Jan Wed
    LGA New York
    1h 37m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Montreal, Zurich

    LGA
    12:50 pm
    1h 25m
    YUL
    2:15 pm
    2h 40m
    YUL
    4:55 pm
    7h 25m
    ZRH
    6:20 am 21 Jan
    1h
    ZRH
    7:20 am
    1h 50m
    AMS
    9:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC7457
    12:50 pm, 20 Jan Wed
    LGALGA New York
    2:15 pm, 20 Jan Wed
    YUL Montreal
    1h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Air Georgian

    2h 40m overstap in Montreal (YUL)
    AC6820
    4:55 pm, 20 Jan Wed
    YULYUL Montreal
    6:20 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    1h overstap in Zurich (ZRH)
    AC6790
    7:20 am, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    9:10 am, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Swiss International Air Lines 1 stop 16h 35m
    9:50 am AMS 8:25 pm EWR
    Swiss International Air Lines 1 stop 10h 5m
    22:05 EWR 14:10 21 Jan AMS
    475
    swiss.com
    Toon details
    AMS EWR
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Zurich

    AMS
    9:50 am
    1h 30m
    ZRH
    11:20 am
    5h 55m
    ZRH
    5:15 pm
    9h 10m
    EWR
    8:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX725
    9:50 am, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    11:20 am, 13 Jan Wed
    ZRH Zurich
    1h 30m
    5h 55m overstap in Zurich (ZRH)
    LX18
    5:15 pm, 13 Jan Wed
    ZRHZRH Zurich
    8:25 pm, 13 Jan Wed
    EWR New York
    9h 10m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Zurich

    EWR
    10:05 pm
    7h 35m
    ZRH
    11:40 am 21 Jan
    50m
    ZRH
    12:30 pm
    1h 40m
    AMS
    2:10 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX19
    10:05 pm, 20 Jan Wed
    EWREWR New York
    11:40 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 35m
    50m overstap in Zurich (ZRH)
    LX728
    12:30 pm, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    2:10 pm, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 40m
    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Swiss International Air Lines 1 stop 12h
    7:00 am AMS 1:00 pm JFK
    Swiss International Air Lines 1 stop 16h 10m
    21:10 JFK 19:20 21 Jan AMS
    475
    swiss.com
    Toon details
    AMS JFK
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Zurich

    AMS
    7:00 am
    1h 25m
    ZRH
    8:25 am
    1h 25m
    ZRH
    9:50 am
    9h 10m
    JFK
    1:00 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX737
    7:00 am, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    8:25 am, 13 Jan Wed
    ZRH Zurich
    1h 25m
    1h 25m overstap in Zurich (ZRH)
    LX16
    9:50 am, 13 Jan Wed
    ZRHZRH Zurich
    1:00 pm, 13 Jan Wed
    JFK New York
    9h 10m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Zurich

    JFK
    9:10 pm
    7h 40m
    ZRH
    10:50 am 21 Jan
    6h 45m
    ZRH
    5:35 pm
    1h 45m
    AMS
    7:20 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX15
    9:10 pm, 20 Jan Wed
    JFKJFK New York
    10:50 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 40m
    6h 45m overstap in Zurich (ZRH)
    LX734
    5:35 pm, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    7:20 pm, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 45m
    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Swiss International Air Lines 1 stop 11h 30m
    2:55 pm AMS 8:25 pm EWR
    Swiss International Air Lines 1 stop 15h 15m
    22:05 EWR 19:20 21 Jan AMS
    475
    swiss.com
    Toon details
    AMS EWR
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Zurich

    AMS
    2:55 pm
    1h 30m
    ZRH
    4:25 pm
    50m
    ZRH
    5:15 pm
    9h 10m
    EWR
    8:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX729
    2:55 pm, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    4:25 pm, 13 Jan Wed
    ZRH Zurich
    1h 30m
    50m overstap in Zurich (ZRH)
    LX18
    5:15 pm, 13 Jan Wed
    ZRHZRH Zurich
    8:25 pm, 13 Jan Wed
    EWR New York
    9h 10m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Zurich

    EWR
    10:05 pm
    7h 35m
    ZRH
    11:40 am 21 Jan
    5h 55m
    ZRH
    5:35 pm
    1h 45m
    AMS
    7:20 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX19
    10:05 pm, 20 Jan Wed
    EWREWR New York
    11:40 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 35m
    5h 55m overstap in Zurich (ZRH)
    LX734
    5:35 pm, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    7:20 pm, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 45m
    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Swiss International Air Lines 1 stop 12h
    7:00 am AMS 1:00 pm JFK
    Swiss International Air Lines 1 stop 11h
    21:10 JFK 14:10 21 Jan AMS
    475
    swiss.com
    Toon details
    AMS JFK
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Zurich

    AMS
    7:00 am
    1h 25m
    ZRH
    8:25 am
    1h 25m
    ZRH
    9:50 am
    9h 10m
    JFK
    1:00 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX737
    7:00 am, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    8:25 am, 13 Jan Wed
    ZRH Zurich
    1h 25m
    1h 25m overstap in Zurich (ZRH)
    LX16
    9:50 am, 13 Jan Wed
    ZRHZRH Zurich
    1:00 pm, 13 Jan Wed
    JFK New York
    9h 10m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Zurich

    JFK
    9:10 pm
    7h 40m
    ZRH
    10:50 am 21 Jan
    1h 40m
    ZRH
    12:30 pm
    1h 40m
    AMS
    2:10 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX15
    9:10 pm, 20 Jan Wed
    JFKJFK New York
    10:50 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 40m
    1h 40m overstap in Zurich (ZRH)
    LX728
    12:30 pm, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    2:10 pm, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 40m
    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Swiss International Air Lines 1 stop 12h 50m
    7:00 am AMS 1:50 pm EWR
    Swiss International Air Lines 1 stop 15h 15m
    22:05 EWR 19:20 21 Jan AMS
    475
    swiss.com
    Toon details
    AMS EWR
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Zurich

    AMS
    7:00 am
    1h 25m
    ZRH
    8:25 am
    1h 55m
    ZRH
    10:20 am
    9h 30m
    EWR
    1:50 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX737
    7:00 am, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    8:25 am, 13 Jan Wed
    ZRH Zurich
    1h 25m
    1h 55m overstap in Zurich (ZRH)
    LX3218
    10:20 am, 13 Jan Wed
    ZRHZRH Zurich
    1:50 pm, 13 Jan Wed
    EWR New York
    9h 30m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Zurich

    EWR
    10:05 pm
    7h 35m
    ZRH
    11:40 am 21 Jan
    5h 55m
    ZRH
    5:35 pm
    1h 45m
    AMS
    7:20 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX19
    10:05 pm, 20 Jan Wed
    EWREWR New York
    11:40 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 35m
    5h 55m overstap in Zurich (ZRH)
    LX734
    5:35 pm, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    7:20 pm, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 45m
    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Swiss International Air Lines 1 stop 12h 15m
    9:50 am AMS 4:05 pm JFK
    Swiss International Air Lines 1 stop 16h 10m
    21:10 JFK 19:20 21 Jan AMS
    475
    swiss.com
    Toon details
    AMS JFK
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Zurich

    AMS
    9:50 am
    1h 30m
    ZRH
    11:20 am
    1h 35m
    ZRH
    12:55 pm
    9h 10m
    JFK
    4:05 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX725
    9:50 am, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    11:20 am, 13 Jan Wed
    ZRH Zurich
    1h 30m
    1h 35m overstap in Zurich (ZRH)
    LX14
    12:55 pm, 13 Jan Wed
    ZRHZRH Zurich
    4:05 pm, 13 Jan Wed
    JFK New York
    9h 10m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Zurich

    JFK
    9:10 pm
    7h 40m
    ZRH
    10:50 am 21 Jan
    6h 45m
    ZRH
    5:35 pm
    1h 45m
    AMS
    7:20 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX15
    9:10 pm, 20 Jan Wed
    JFKJFK New York
    10:50 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 40m
    6h 45m overstap in Zurich (ZRH)
    LX734
    5:35 pm, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    7:20 pm, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 45m
    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Swiss International Air Lines 1 stop 16h 35m
    9:50 am AMS 8:25 pm EWR
    Swiss International Air Lines 1 stop 15h 15m
    22:05 EWR 19:20 21 Jan AMS
    475
    swiss.com
    Toon details
    AMS EWR
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Zurich

    AMS
    9:50 am
    1h 30m
    ZRH
    11:20 am
    5h 55m
    ZRH
    5:15 pm
    9h 10m
    EWR
    8:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX725
    9:50 am, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    11:20 am, 13 Jan Wed
    ZRH Zurich
    1h 30m
    5h 55m overstap in Zurich (ZRH)
    LX18
    5:15 pm, 13 Jan Wed
    ZRHZRH Zurich
    8:25 pm, 13 Jan Wed
    EWR New York
    9h 10m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Zurich

    EWR
    10:05 pm
    7h 35m
    ZRH
    11:40 am 21 Jan
    5h 55m
    ZRH
    5:35 pm
    1h 45m
    AMS
    7:20 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX19
    10:05 pm, 20 Jan Wed
    EWREWR New York
    11:40 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 35m
    5h 55m overstap in Zurich (ZRH)
    LX734
    5:35 pm, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    7:20 pm, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 45m
    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Swiss International Air Lines 1 stop 11h 30m
    2:55 pm AMS 8:25 pm EWR
    Swiss International Air Lines 1 stop 10h 5m
    22:05 EWR 14:10 21 Jan AMS
    475
    swiss.com
    Toon details
    AMS EWR
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Zurich

    AMS
    2:55 pm
    1h 30m
    ZRH
    4:25 pm
    50m
    ZRH
    5:15 pm
    9h 10m
    EWR
    8:25 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX729
    2:55 pm, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    4:25 pm, 13 Jan Wed
    ZRH Zurich
    1h 30m
    50m overstap in Zurich (ZRH)
    LX18
    5:15 pm, 13 Jan Wed
    ZRHZRH Zurich
    8:25 pm, 13 Jan Wed
    EWR New York
    9h 10m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Zurich

    EWR
    10:05 pm
    7h 35m
    ZRH
    11:40 am 21 Jan
    50m
    ZRH
    12:30 pm
    1h 40m
    AMS
    2:10 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX19
    10:05 pm, 20 Jan Wed
    EWREWR New York
    11:40 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 35m
    50m overstap in Zurich (ZRH)
    LX728
    12:30 pm, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    2:10 pm, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 40m
    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Swiss International Air Lines 1 stop 12h 15m
    9:50 am AMS 4:05 pm JFK
    Swiss International Air Lines 1 stop 11h
    21:10 JFK 14:10 21 Jan AMS
    475
    swiss.com
    Toon details
    AMS JFK
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Zurich

    AMS
    9:50 am
    1h 30m
    ZRH
    11:20 am
    1h 35m
    ZRH
    12:55 pm
    9h 10m
    JFK
    4:05 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX725
    9:50 am, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    11:20 am, 13 Jan Wed
    ZRH Zurich
    1h 30m
    1h 35m overstap in Zurich (ZRH)
    LX14
    12:55 pm, 13 Jan Wed
    ZRHZRH Zurich
    4:05 pm, 13 Jan Wed
    JFK New York
    9h 10m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Zurich

    JFK
    9:10 pm
    7h 40m
    ZRH
    10:50 am 21 Jan
    1h 40m
    ZRH
    12:30 pm
    1h 40m
    AMS
    2:10 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX15
    9:10 pm, 20 Jan Wed
    JFKJFK New York
    10:50 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 40m
    1h 40m overstap in Zurich (ZRH)
    LX728
    12:30 pm, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    2:10 pm, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 40m
    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Swiss International Air Lines 1 stop 12h 50m
    7:00 am AMS 1:50 pm EWR
    Swiss International Air Lines 1 stop 10h 5m
    22:05 EWR 14:10 21 Jan AMS
    475
    swiss.com
    Toon details
    AMS EWR
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Zurich

    AMS
    7:00 am
    1h 25m
    ZRH
    8:25 am
    1h 55m
    ZRH
    10:20 am
    9h 30m
    EWR
    1:50 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX737
    7:00 am, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    8:25 am, 13 Jan Wed
    ZRH Zurich
    1h 25m
    1h 55m overstap in Zurich (ZRH)
    LX3218
    10:20 am, 13 Jan Wed
    ZRHZRH Zurich
    1:50 pm, 13 Jan Wed
    EWR New York
    9h 30m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Zurich

    EWR
    10:05 pm
    7h 35m
    ZRH
    11:40 am 21 Jan
    50m
    ZRH
    12:30 pm
    1h 40m
    AMS
    2:10 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    LX19
    10:05 pm, 20 Jan Wed
    EWREWR New York
    11:40 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 35m
    50m overstap in Zurich (ZRH)
    LX728
    12:30 pm, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    2:10 pm, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 40m
    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Air Canada 1 stop 14h 47m
    12:05 pm AMS 8:52 pm LGA
    Air Canada 2+ stops 14h 20m
    12:50 LGA 09:10 21 Jan AMS
    487
    aircanada.com
    Toon details
    AMS LGA
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Toronto

    AMS
    12:05 pm
    8h 35m
    YYZ
    2:40 pm
    4h 35m
    YYZ
    7:15 pm
    1h 37m
    LGA
    8:52 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC825
    12:05 pm, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    2:40 pm, 13 Jan Wed
    YYZ Toronto
    8h 35m
    4h 35m overstap in Toronto (YYZ)
    AC724
    7:15 pm, 13 Jan Wed
    YYZYYZ Toronto
    8:52 pm, 13 Jan Wed
    LGA New York
    1h 37m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Montreal, Zurich

    LGA
    12:50 pm
    1h 25m
    YUL
    2:15 pm
    2h 40m
    YUL
    4:55 pm
    7h 25m
    ZRH
    6:20 am 21 Jan
    1h
    ZRH
    7:20 am
    1h 50m
    AMS
    9:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC7457
    12:50 pm, 20 Jan Wed
    LGALGA New York
    2:15 pm, 20 Jan Wed
    YUL Montreal
    1h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Air Georgian

    2h 40m overstap in Montreal (YUL)
    AC6820
    4:55 pm, 20 Jan Wed
    YULYUL Montreal
    6:20 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    1h overstap in Zurich (ZRH)
    AC6790
    7:20 am, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    9:10 am, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Air Canada 2+ stops 15h 21m
    12:05 pm AMS 9:26 pm LGA
    Air Canada 2+ stops 14h 20m
    12:50 LGA 09:10 21 Jan AMS
    487
    aircanada.com
    Toon details
    AMS LGA
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Toronto, Montreal

    AMS
    12:05 pm
    8h 35m
    YYZ
    2:40 pm
    2h 20m
    YYZ
    5:00 pm
    1h 18m
    YUL
    6:18 pm
    1h 32m
    YUL
    7:50 pm
    1h 36m
    LGA
    9:26 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC825
    12:05 pm, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    2:40 pm, 13 Jan Wed
    YYZ Toronto
    8h 35m
    2h 20m overstap in Toronto (YYZ)
    AC420
    5:00 pm, 13 Jan Wed
    YYZYYZ Toronto
    6:18 pm, 13 Jan Wed
    YUL Montreal
    1h 18m
    1h 32m overstap in Montreal (YUL)
    AC7462
    7:50 pm, 13 Jan Wed
    YULYUL Montreal
    9:26 pm, 13 Jan Wed
    LGA New York
    1h 36m

    * Codeshare uitgevoerd door Air Georgian

    Terug: New York naar Amsterdam Via Montreal, Zurich

    LGA
    12:50 pm
    1h 25m
    YUL
    2:15 pm
    2h 40m
    YUL
    4:55 pm
    7h 25m
    ZRH
    6:20 am 21 Jan
    1h
    ZRH
    7:20 am
    1h 50m
    AMS
    9:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC7457
    12:50 pm, 20 Jan Wed
    LGALGA New York
    2:15 pm, 20 Jan Wed
    YUL Montreal
    1h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Air Georgian

    2h 40m overstap in Montreal (YUL)
    AC6820
    4:55 pm, 20 Jan Wed
    YULYUL Montreal
    6:20 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    1h overstap in Zurich (ZRH)
    AC6790
    7:20 am, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    9:10 am, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Air Canada 1 stop 12h 47m
    12:05 pm AMS 6:52 pm LGA
    Air Canada 2+ stops 14h 20m
    12:50 LGA 09:10 21 Jan AMS
    487
    aircanada.com
    Toon details
    AMS LGA
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Toronto

    AMS
    12:05 pm
    8h 35m
    YYZ
    2:40 pm
    2h 35m
    YYZ
    5:15 pm
    1h 37m
    LGA
    6:52 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC825
    12:05 pm, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    2:40 pm, 13 Jan Wed
    YYZ Toronto
    8h 35m
    2h 35m overstap in Toronto (YYZ)
    AC720
    5:15 pm, 13 Jan Wed
    YYZYYZ Toronto
    6:52 pm, 13 Jan Wed
    LGA New York
    1h 37m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Montreal, Zurich

    LGA
    12:50 pm
    1h 25m
    YUL
    2:15 pm
    2h 40m
    YUL
    4:55 pm
    7h 25m
    ZRH
    6:20 am 21 Jan
    1h
    ZRH
    7:20 am
    1h 50m
    AMS
    9:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC7457
    12:50 pm, 20 Jan Wed
    LGALGA New York
    2:15 pm, 20 Jan Wed
    YUL Montreal
    1h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Air Georgian

    2h 40m overstap in Montreal (YUL)
    AC6820
    4:55 pm, 20 Jan Wed
    YULYUL Montreal
    6:20 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    1h overstap in Zurich (ZRH)
    AC6790
    7:20 am, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    9:10 am, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Air Canada 1 stop 13h 47m
    12:05 pm AMS 7:52 pm LGA
    Air Canada 2+ stops 14h 20m
    12:50 LGA 09:10 21 Jan AMS
    487
    aircanada.com
    Toon details
    AMS LGA
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Toronto

    AMS
    12:05 pm
    8h 35m
    YYZ
    2:40 pm
    3h 35m
    YYZ
    6:15 pm
    1h 37m
    LGA
    7:52 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC825
    12:05 pm, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    2:40 pm, 13 Jan Wed
    YYZ Toronto
    8h 35m
    3h 35m overstap in Toronto (YYZ)
    AC722
    6:15 pm, 13 Jan Wed
    YYZYYZ Toronto
    7:52 pm, 13 Jan Wed
    LGA New York
    1h 37m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Montreal, Zurich

    LGA
    12:50 pm
    1h 25m
    YUL
    2:15 pm
    2h 40m
    YUL
    4:55 pm
    7h 25m
    ZRH
    6:20 am 21 Jan
    1h
    ZRH
    7:20 am
    1h 50m
    AMS
    9:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC7457
    12:50 pm, 20 Jan Wed
    LGALGA New York
    2:15 pm, 20 Jan Wed
    YUL Montreal
    1h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Air Georgian

    2h 40m overstap in Montreal (YUL)
    AC6820
    4:55 pm, 20 Jan Wed
    YULYUL Montreal
    6:20 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    1h overstap in Zurich (ZRH)
    AC6790
    7:20 am, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    9:10 am, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Air Canada 1 stop 11h 47m
    12:05 pm AMS 5:52 pm LGA
    Air Canada 2+ stops 14h 20m
    12:50 LGA 09:10 21 Jan AMS
    487
    aircanada.com
    Toon details
    AMS LGA
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Toronto

    AMS
    12:05 pm
    8h 35m
    YYZ
    2:40 pm
    1h 35m
    YYZ
    4:15 pm
    1h 37m
    LGA
    5:52 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC825
    12:05 pm, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    2:40 pm, 13 Jan Wed
    YYZ Toronto
    8h 35m
    1h 35m overstap in Toronto (YYZ)
    AC718
    4:15 pm, 13 Jan Wed
    YYZYYZ Toronto
    5:52 pm, 13 Jan Wed
    LGA New York
    1h 37m

    Terug: New York naar Amsterdam Via Montreal, Zurich

    LGA
    12:50 pm
    1h 25m
    YUL
    2:15 pm
    2h 40m
    YUL
    4:55 pm
    7h 25m
    ZRH
    6:20 am 21 Jan
    1h
    ZRH
    7:20 am
    1h 50m
    AMS
    9:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC7457
    12:50 pm, 20 Jan Wed
    LGALGA New York
    2:15 pm, 20 Jan Wed
    YUL Montreal
    1h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Air Georgian

    2h 40m overstap in Montreal (YUL)
    AC6820
    4:55 pm, 20 Jan Wed
    YULYUL Montreal
    6:20 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    1h overstap in Zurich (ZRH)
    AC6790
    7:20 am, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    9:10 am, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Air Canada 2+ stops 13h 50m
    12:05 pm AMS 7:55 pm LGA
    Air Canada 2+ stops 14h 20m
    12:50 LGA 09:10 21 Jan AMS
    487
    aircanada.com
    Toon details
    AMS LGA
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Toronto, Ottawa

    AMS
    12:05 pm
    8h 35m
    YYZ
    2:40 pm
    1h 30m
    YYZ
    4:10 pm
    1h 6m
    YOW
    5:16 pm
    1h 14m
    YOW
    6:30 pm
    1h 25m
    LGA
    7:55 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC825
    12:05 pm, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    2:40 pm, 13 Jan Wed
    YYZ Toronto
    8h 35m
    1h 30m overstap in Toronto (YYZ)
    AC458
    4:10 pm, 13 Jan Wed
    YYZYYZ Toronto
    5:16 pm, 13 Jan Wed
    YOW Ottawa
    1h 6m
    1h 14m overstap in Ottawa (YOW)
    AC7734
    6:30 pm, 13 Jan Wed
    YOWYOW Ottawa
    7:55 pm, 13 Jan Wed
    LGA New York
    1h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Air Canada Jazz

    Terug: New York naar Amsterdam Via Montreal, Zurich

    LGA
    12:50 pm
    1h 25m
    YUL
    2:15 pm
    2h 40m
    YUL
    4:55 pm
    7h 25m
    ZRH
    6:20 am 21 Jan
    1h
    ZRH
    7:20 am
    1h 50m
    AMS
    9:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC7457
    12:50 pm, 20 Jan Wed
    LGALGA New York
    2:15 pm, 20 Jan Wed
    YUL Montreal
    1h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Air Georgian

    2h 40m overstap in Montreal (YUL)
    AC6820
    4:55 pm, 20 Jan Wed
    YULYUL Montreal
    6:20 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    1h overstap in Zurich (ZRH)
    AC6790
    7:20 am, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    9:10 am, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    Vertrek: Wed, 13 Jan Terug: Wed, 20 Jan Amsterdam naar New York
    Air Canada 2+ stops 15h 21m
    12:05 pm AMS 9:26 pm LGA
    Air Canada 2+ stops 14h 20m
    12:50 LGA 09:10 21 Jan AMS
    487
    aircanada.com
    Toon details
    AMS LGA
    Wed, 13 Jan - Wed, 20 Jan

    Uitgaand: Amsterdam naar New York Via Toronto, Montreal

    AMS
    12:05 pm
    8h 35m
    YYZ
    2:40 pm
    1h 20m
    YYZ
    4:00 pm
    1h 18m
    YUL
    5:18 pm
    2h 32m
    YUL
    7:50 pm
    1h 36m
    LGA
    9:26 pm
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC825
    12:05 pm, 13 Jan Wed
    AMSAMS Amsterdam
    2:40 pm, 13 Jan Wed
    YYZ Toronto
    8h 35m
    1h 20m overstap in Toronto (YYZ)
    AC418
    4:00 pm, 13 Jan Wed
    YYZYYZ Toronto
    5:18 pm, 13 Jan Wed
    YUL Montreal
    1h 18m
    2h 32m overstap in Montreal (YUL)
    AC7462
    7:50 pm, 13 Jan Wed
    YULYUL Montreal
    9:26 pm, 13 Jan Wed
    LGA New York
    1h 36m

    * Codeshare uitgevoerd door Air Georgian

    Terug: New York naar Amsterdam Via Montreal, Zurich

    LGA
    12:50 pm
    1h 25m
    YUL
    2:15 pm
    2h 40m
    YUL
    4:55 pm
    7h 25m
    ZRH
    6:20 am 21 Jan
    1h
    ZRH
    7:20 am
    1h 50m
    AMS
    9:10 am
    Luchtvaartmaatschappijen
    Vlucht nr.
    Vanaf
    Naar
    Duur
    AC7457
    12:50 pm, 20 Jan Wed
    LGALGA New York
    2:15 pm, 20 Jan Wed
    YUL Montreal
    1h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Air Georgian

    2h 40m overstap in Montreal (YUL)
    AC6820
    4:55 pm, 20 Jan Wed
    YULYUL Montreal
    6:20 am, 21 Jan Thu
    ZRH Zurich
    7h 25m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines

    1h overstap in Zurich (ZRH)
    AC6790
    7:20 am, 21 Jan Thu
    ZRHZRH Zurich
    9:10 am, 21 Jan Thu
    AMS Amsterdam
    1h 50m

    * Codeshare uitgevoerd door Swiss International Air Lines